Скільки коштує зберігання резервних копій у хмарі

 1. Головна
 2. Хмарні рішення
 3. Скільки коштує зберігання резервних копій у хмарі
Категорії

Значення бекапів для бізнесу важко переоцінити. Оскільки від втрати даних не захищена жодна компанія, регулярне створення резервних копій допоможе уникнути непоправних наслідків та убезпечити бізнес від матеріальних збитків і навіть руйнування.

У цій статті розповідаємо, як організувати надійне зберігання резервних копій з хмарами від Tucha, які дані можна розмістити та скільки коштує користування хмарним бекап-хостингом.

Резервні копії та зберігання їх у хмарі — чому це важливо

Насправді, причин залишитися без частини або навіть усіх даних існує чимало. Ось, наприклад, лише найбільш розповсюджені з них: 

 • хакерські атаки та використання вразливостей системи;
 • потрапляння вірусів, якщо не користуватися антивірусними програмами або своєчасно їх не оновлювати;
 • збої в роботі програмного забезпечення або на рівні операційної системи — і даних як не бувало;
 • випадкове видалення окремих файлів, архівів, папок або програм тощо;
 • вихід ІТ-обладнання з ладу — жорсткого диска, ноутбука, локальної машини.

При цьому відновити дані самотужки або навіть з допомогою фахівців не завжди можливо. 

Для того, щоб уникнути неприємних, а часто і фатальних для бізнесу наслідків втрати даних, найкраще рішення — регулярно створювати резервні копії всіх важливих даних та зберігати їх у хмарі. Навіть якщо основні версії даних втратяться або пошкодяться, бекапи дозволять відновити їх та продовжити роботу. А зберігання резервних копій саме у хмарах, а не на фізичних носіях, забезпечить додатковий захист і дозволить мати безперебійний доступ до них у будь-який час. Цю задачу ефективно вирішує наш сервіс TuchaBackup.

TuchaBackup — надійний хмарний бекап-хостинг
Про TuchaBackup — надійний хмарний бекап-хостинг

Сервіс допомагає розмістити дані на віддалених серверах поза межами України (здебільшого у Німеччині). Гарантована доступність послуг складає 99,9%. Завдяки зберіганню бекапів у хмарах ви отримаєте цілодобовий доступ до всіх розміщених даних з будь-якого пристрою, на якому є доступ до інтернету, — смартфона, планшета, ноутбука або ПК. 

Які резервні копії можна зберігати у хмарі?

У хмарах від Tucha можна зберігати бекапи будь-яких даних. Наприклад:

 • файлів та баз даних веб-сайтів;
 • CRM- та ERP-систем, сервера 1С;
 • баз даних всієї компанії, систем обліку та окремих програм;
 • електронної пошти та архівів документів;
 • робочих проектів, презентацій, відео- та аудіоматеріалів, графічних файлів та файлів будь-яких інших форматів. 

Які важливі особливості сервісу TuchaBackup?

З TuchaBackup можна використовувати захищені протоколи доступу:

 • FTP (за замовчуванням);
 • SFTP;
 • SCP;
 • RSYNCoSSH.

Також важливо, що сервіс дозволяє передавати файли великих розмірів та не має обмежень щодо кількості трафіку.

Як порахувати вартість зберігання бекапів у хмарі

Вартість користування хмарним бекап-хостингом на базі сервісу TuchaBackup залежить від кількості місця на диску. 1 ГБ коштує 0,1 євро/місяць. При замовленні від 1000 ГБ діє система знижок.

Мінімальна конфігурація, яку можна замовити, складається з 50 ГБ та коштує 5 євро/місяць. Надалі, вже під час користування бекап-хостингом, конфігурацію можна легко збільшити, якщо знадобиться більше місця на диску для зберігання резервних копій. 

Швидко розрахувати вартість потрібного тарифу для зберігання бекапів можна, скориставшись спеціальним калькулятором на сайті. Або ж просто зверніться до наших фахівців зі служби підбору рішень: вони допоможуть з вибором, відштовхуючись від умов вашої задачі. 

А для того, щоб ви посилили безпеку свого бізнесу вже зараз, та ще і з приємним бонусом, даруємо спеціальну пропозицію для користування хмарним бекап-хостингом!

Спеціальна пропозиція

Спеціальна пропозиція випуску: при замовленні будь-яких акційних сервісів до 3 листопада 2020 року включно ви отримуєте 2 місяці користування сервісом TuchaBackup у подарунок (в об'ємі диска замовленого сервісу). 

Для існуючих клієнтів акційна пропозиція діє на купівлю нових хмарних сервісів Tucha.ua. Акція не підсумовується з іншими спеціальними пропозиціями.

Промокод TD-219-0

TuchaFlex+

 

Будь-яка конфігурація*

 


 

2 місяці TuchaBackup у подарунок

 

TuchaBit

 

Будь-яка конфігурація*

 


 

2 місяці TuchaBackup у подарунок

 

* Не забудьте вказати промокод в коментарі до замовлення.

Як налаштувати створення резервних копій

Організувати регулярне створення резервних копій та їх безпечне розміщення у хмарі ви можете власноруч. Це просто та безкоштовно, тим паче, що у нас є декілька наочних матеріалів з цієї теми. Один з них — стаття про те, як зробити бекап сайту на IPSmanager та cPanel.

До речі, влучно підібране програмне забезпечення — ще один важливий чинник якісної роботи з резервними копіями. Наразі існує софт, який відповідає будь-яким вимогам: безкоштовний або платний, для ОС Windows та ОС Linux. 
Найчастіше ми рекомендуємо такі програми для керування бекапами:

 • Для ОС Windows — Cobian Backup. Це безкоштовна та зрозуміла програма для створення резервних копій, яка підтримує повідомлення на пошту, тіньове копіювання, FTP-протоколи. Може працювати як із графічним інтерфейсом, так і через командний рядок. Зі спеціальної статті ви дізнаєтеся більше про те, як встановити та налаштувати інструмент Cobian Backup.

Також є такі програми, як Handy Backup, Exiland Backup, Fbackup. Більш детальний огляд основних програм для створення програм для ОС Windows міститься в окремій статті.

 • Для UNIX-систем — це rsync, безкоштовна програма з відкритим кодом, що підтримує роботу через «демона», запуск через cron, кодування даних, різні протоколи зв’язку. Спеціальна стаття розповість, як налаштувати синхронізацію з сервісом TuchaBackup через rsync.

Для ОС Windows також є окрема версія цієї програми — cwRsync.

Крім rsync, існують також Backup-manager, BackupPC або скрипт rdiff-backup.

 • Для обох версій операційних систем — CloudBerry, платна та найбільш функціональна програма.

Як бачите, вибирати є серед чого. А якщо у вас виникнуть які-небудь питання щодо відповідного софту для своїх задач, не соромтеся поставити їх наших фахівцям зі служби технічної підтримки.

Якщо ж ви не бажаєте вдаватися до всіх тонкощів налаштування збору бекапів, просто довірте цю задачу нам. Ми знаємо все про правильне створення резервних копій та організацію їх зберігання у хмарі, тому налаштуємо для вас збір бекапів за невелику винагороду — 500 грн/годину.

Про дата-центри

Усі потужності Tucha знаходяться в надійних дата-центрах, які мають рівень захищеності Tier 3 і вище. Серед іншого, це означає, що сервіси доступні навіть тоді, коли всередині дата-центрів будуть проводитися профілактичні або ремонтні роботи. Така можливість забезпечується наявністю не лише всіх основних, але і резервних каналів комунікації, серед яких — джерела електропостачання, інтернет-з’єднання, системи охолодження тощо.

Про можливість протестувати сервіс

Більшість наших сервісів, зокрема і TuchaBackup, можна безкоштовно протестувати впродовж 7 днів. Тестовий період допоможе переконатися у зручності роботи із хмарами, безперебійній доступності сервісів та якісній комунікації зі службою технічної підтримки.

Перед початком співпраці наші фахівці допоможуть визначитися з потрібною конфігурацією та, за потреби, налаштувати збір резервних копій.

Про значення і види технічної підтримки

Високий рівень зацікавленості у вирішенні кожної задачі, уважність та оперативна цілодобова допомога — те, що отримують усі наші клієнти. Це підтверджують численні відгуки користувачів на сайті Tucha. 

Служба технічної підтримки на зв’язку 24×7, а серед завжди доступних каналів зв’язку — телефон, тікет-система та електронна пошта. Сфера нашої відповідальності залежить від виду технічної підтримки.

Про оплату послуг і бухгалтерські документи

Оплата всіх сервісів і послуг Tucha здійснюється у гривнях. Вартість фіксується на місяць за курсом НБУ на перше число кожного місяця та вже містить у собі ПДВ (для тих, хто є платником цього податку). 

Щодо способів оплати сервісів в Україні, наразі існують такі: 

 • розрахунковий рахунок компанії;
 • банківська картка — через термінали ПриватБанку або додаток Приват24;
 • електронний гаманець LiqPay. 

Якщо є потреба оплатити послуги в євро, скориставшись PayPal або Bank Transfer, ми порекомендуємо звернутися до нашого партнера в Польщі.

Кожен клієнт Tucha отримує повний пакет бухгалтерських документів: рахунки, акти виконаних робіт, податкові накладні тощо. Активно використовуємо електронний документообіг, проте, якщо потрібно, залюбки надаємо паперові версії всіх необхідних документів.

Співпраця з клієнтами будується на основі публічного договору (оферти), паперовий варіант якого, за потреби, також оперативно надаємо.

Висновки

Сервіс TuchaBackup допоможе надійно розмістити резервні копії всієї важливої інформації у хмарі і мати стабільний доступ до них у будь-який час. Навіть якщо основні версії даних будуть втрачені або пошкоджені, бекапи допоможуть відновити їх для подальшої роботи компанії. 

Наша команда допоможе визначитися з потрібним тарифом сервісу, необхідним програмним забезпеченням і докладе всіх зусиль, або ваша робота з хмарним бекап-хостингом була простою та ефективною. Звертайтеся за хмарними рішеннями у будь-який час! Пишіть нам на електронну адресу sales@tucha.ua або телефонуйте за номером +380 44 583-5-583

Поділитися:
Статті по темі

Швидке завантаження сайту, його безперебійна робота та здатність витримувати великі напливи відвідувачів важливі для будь-якого ресурсу, незалежно від того, на базі якої CMS він працює, — WordPress, Joomla, OpenCart, Drupal або будь-якій іншій. Досягти високих показників продуктивності, окрім іншого, допоможе якісний хмарний хостинг. Розповідаємо, скільки коштує розміщення сайту на базі популярних CMS у хмарі від Tucha , як перенести дані та які переваги у надійності та зручності ви гарантовано отримаєте. 

«Бітрікс: Управління сайтом» — одна з найпопулярніших CMS, що допомагає безлічі компаній створювати якісні сайти, інтернет-магазини, а також ефективно керувати ними. Та для того, аби веб-проекти працювали безперебійно та приносили максимум користі, потрібен надійний хостинг, що відповідає усім вимогам розробника програмного продукту. 

Коробкова версія Бітрікс24 — популярний продукт, який допомагає безлічі компаній ефективно організувати роботу їх бізнесу. Для того щоб робота з коробкою Бітрікс24 була комфортною, а накопичені в процесі роботи дані були в безпеці і при цьому — завжди під рукою, вибору хостингу для коробки варто приділити особливу увагу.

Можливість працювати з будь-якого куточка планети так само ефективно, як і в офісі, — нагальна необхідність для багатьох компаній. Вирішити цю задачу швидко та з найменшими вкладеннями (як зусиль, так і фінансів) допоможуть хмарні рішення від Tucha. Розповідаємо, як налаштувати дистанційну роботу завдяки хмарам, та наводимо конкретні розрахунки.

Безпека і збереження даних — важливе питання для будь-якого бізнесу. На відміну від фізичних серверів, у хмарі ці можливості набагато ширше. Наприклад, можна повністю відновити «з минулого» диск віртуальної машини. Це доступно завдяки корисному інструменту — snapshots.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись