TuchaBit: швидкі, безпечні та економні хмарні сервери в Україні для проектів на Windows

  1. Головна
  2. Блог
  3. Хмарні сервіси
  4. TuchaBit: швидкі, безпечні та економні хмарні сервери в Україні для проектів на Windows
Категорії

Наш новий сервіс TuchaBit — це хмарні сервери для проектів на Windows, розміщені в Україні. Рішення розроблено спеціально для тих, кому не критично розміщення за кордоном.


Використовувати TuchaBit можна по-різному:

 

  • Організувати звичну роботу в програмах, в яких ви працюєте зараз. Співробітникам не доведеться вивчати нові інструменти або освоювати нові навички. Вони просто продовжать роботу, як і раніше. Тільки тепер ваші програми і документи будуть в хмарі, в безпеки і доступні в будь-якій точці світу, де є інтернет.
  • Винести в хмару 1С: Підприємство, CRM, ERP або інші системи з важливими даними, які ви використовуєте для роботи.
  • Працювати з ПО для фінансового обліку та програмами типу «клієнт-банк». Це зручно, коли є необхідність тримати руку на пульсі і контролювати фінансову складову бізнесу завжди і всюди.
  • Зручно використовувати будь-які програми, які працюють на операційній система Windows.
     

У вартість кожного сервера вже входить ліцензія Windows Server Datacenter. Ліцензії термінального доступу можна взяти в оренду або використовувати свої.

Гарантія доступності — 99,9%.

Почати працювати з TuchaBit легко. Щоб перенести роботу в хмару, часто вистачає декількох годин. Тобто, вже сьогодні ви можете почати роботу в хмарі.

Як почати використовувати TuchaBit

Перейдіть на сторінку TuchaBit і ознайомтеся з усіма перевагами сервісу.

Далі виберіть тариф, який підходить для вашого бізнесу або проекту.

тарифи

Також ви можете зібрати індивідуальну конфігурацію. Використовуйте для цього простий калькулятор, який інтегрований в сторінку.

калькулятор

Вибрані дані автоматично підставляються в форму. Вам потрібно буде тільки заповнити поля, що залишились і натиснути кнопку замовлення.

Якщо складно зробити вибір

Буває, що відразу складно визначити, який саме тариф потрібен для вирішення задачі. В цьому немає нічого страшного. Всі завдання можна вирішити, а ми готові допомогти.

На першому екрані сторінки є форма для зворотного зв'язку. Використовуйте її, щоб описати свою задачу або просто замовити консультацію, ми зв'яжемося з вами і обов'язково підберемо рішення.

допомога

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете розповісти про окремому завданні, але не хочете використовувати форму на сайті, телефонуйте на номер +380 44 583-5-583 або пишіть на адресу sales@tucha.ua. Ми раді вам 24/7.

Поділитися:
Статті по темі

Інтернет-торгівля швидко поширюється світом. Вже понад 70% покупців надають перевагу онлайн-магазинам. Чималою мірою успіх e-shop залежить від швидкості завантаження сайту...

У будь-якого стартапера виникає питання: як зменшити фінансові вкладення і збільшити свої шанси на створення успішного проекту? Ми розібралися у цьому та пропонуємо свою відповідь — хмарні технології

У хмарній інфраструктурі ваш сайт працює стабільно і швидко, а ви обмежуєтесь мінімальними вкладеннями в ІТ-обладнання. Чим ще корисні хмари в e-commerce?

Що робити одразу після купівлі хмари? Де отримати реквізити доступу, як підключитися до віртуального сервера та перенести на нього необхідні програми і дані? Ці та інші схожі питання можуть виникнути, якщо ви вперше замовили віртуальну машину і тільки починаєте роботу у хмарі. 

Наш партнер, веб-студія «Червоний хамелеон», підготував корисну статтю про те, на що варто звертати увагу при виборі хостингу для веб-сайтів на базі платформи «Бітрікс: Управління сайтом». У статті детально розібрані мінімальні та рекомендовані параметри сервера, представлені наші рекомендації як хостинг-провайдера і роздуми партнера як розробника сайтів. 

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись