Оновлення щодо тарифів ISPmanager — панелі керування вебхостингом

 1. Головна
 2. Блог
 3. Техпідтримка
 4. Оновлення щодо тарифів ISPmanager — панелі керування вебхостингом
Категорії

ISPmanager є однією з популярних панелей для керування вебхостингом, що широко використовується власниками сайтів, зокрема і клієнтами Tucha. Не так давно з’явилася оновлена версія продукту, а з нею — і зміни у тарифах. Тому ділимося інформацією, яка буде корисною для всіх поточних користувачів панелі та тих, хто також планує використовувати інструмент у роботі. 

Головне про програмний продукт

ISPmanager — це комерційна панель для керування вебхостингом і сайтами. Інструмент, що працює на базі машин з операційними системами CentOS, Debian, Ubuntu, організовує роботу вебсерверів, систем керування базами даних, поштових служб та іншого програмного забезпечення, а також надає можливість керувати цими системами за допомогою зручного та інтуїтивно зрозумілого вебінтерфейсу.

А саме, панель ISPmanager дозволяє керувати:

 • вебсайтами; 
 • PHP-інтерпретаторами; 
 • сертифікатами шифрування; 
 • базами даних;
 • службами доступу до файлів;
 • сервісами електронної пошти; 
 • обліковими записами користувачів;
 • доменними іменами тощо. 

Панель має зручний для використання API-інтерфейс та легко інтегрується з іншими модулями, наприклад, конструкторами сайтів, SSL-сертифікатами від Let’s Encrypt, антивірусним програмним забезпеченням тощо. Також ISPmanager дозволяє створювати власні плагіни завдяки можливостям інтерфейсу.

Серед інших можливостей інструменту: 

 • генерація SSL-сертифікатів;
 • налаштування створення резервних копій даних як автоматично, так і в ручному режимі;
 • робота з мережевим протоколом FTP;
 • ведення статистики роботи сервера та дій користувачів на ньому;
 • безпосереднє здійснення налаштувань сервера, зокрема встановлення оновлень, керування додатковими сервісами та розширеннями тощо.

Як ми вже згадували, ISPmanager є комерційним продуктом. Проте якщо ви замовляєте у нас будь-який з пакетів shared-хостингу на базі сервісу TuchaHosting, то одразу отримуєте розміщення на сервері зі встановленою та готовою до використання панеллю ISPmanager у редакції Business.

А якщо для хостингу потрібен вже окремий віртуальний сервер, при замовленні будь-якого з них вартістю від 25 євро/місяць включно панель ISPmanager у редакції Lite може бути встановлена безкоштовно за окремим запитом замовника.

Важливі оновлення

Зовсім нещодавно вийшла нова версія панелі — ISPmanager 6, яка наразі вважається останньою stable-версією. Вона містить ряд корисних оновлень, зокрема підвищений рівень захисту від вразливостей, розширені можливості моніторингу, серед них — пошти та сервісів. Також ISPmanager 6 доповнена деякими інструментами для розробників і загалом більш зручна у використанні у порівнянні зі своїм попередником.

З виходом оновлення змінилися і тарифи на ліцензії продукту. А саме, відтепер вони відрізняються кількістю дозволених для розміщення доменів: 

 • Lite розрахована до 10 доменів;
 • Pro — до 50 імен, 
 • Host включає необмежену кількість доменів. 

Також при цьому редакції Pro та Host не мають пробного періоду. Нагадаємо, що для ISPmanager Lite тестовий період складає 14 днів.

А що далі?

Користуватися попередньою п’ятою версією панелі можливо до кінця терміну дії ліцензії (та безстроково для вічних ліцензій). Наразі продажі та продовження ISPmanager 5 Lite здійснюється у звичайному режимі. Розробник програмного продукту обіцяє офіційно повідомити, якщо відбудуться зміни у користуванні цією редакцією панелі.

Продажі та продовження ISPmanager 5 у редакції Business завершуються 15.06.2021, тому після цієї дати період користування ними продовжити неможливо.

Загалом же термін дії ISPmanager 5 усіх редакцій спливає 01.01.2022. Для отримання актуальних версій продукту необхідно оновити версію ISPmanager до 6.

Крім цього, до 15.08.2021 розробник панелі пропонує обміняти попередні вічні ліцензії ISPmanager 4 та ISPmanager 5 на річну версію ISPmanager 6 вибраної версії безкоштовно. Також, за бажанням, перейти на оновлену версію програмного продукту можна вже зараз.

Звертайтеся до нас!

Якщо ви маєте питання щодо роботи з панеллю ISPmanager на сервері від Tucha або бажаєте підібрати влучне хмарне рішення, розкажіть нам про свою задачу! Пишіть на адресу sales@tucha.ua або телефонуйте за номером +380 44 583-5-583. Tucha завжди на зв’язку.

Поділитися:
Статті по темі

У цій публікації ми хотіли б розглянути DirectAdmin — систему з відкритим API від канадських розробників JBMC Software. Розповідаємо та наочно показуємо, які головні функції має панель та як з нею працювати. Тож сподіваємося, що ті клієнти, які ще не наважилися на те, щоб позбутися ще одного російського програмного продукту, після ознайомлення з цим матеріалом матимуть можливість переконатися в тому, що DirectAdmin дійсно є гідною альтернативою тим засобам, які вони використовують наразі.

Є кілька основних причин, через які варто задуматися про перехід на VPS

Захистити свій VPS від DDoS-атак не так складно, достатньо знати та застосовувати деякі правила. Ми підготували декілька таких рекомендацій і сподіваємося, що вони вам дійсно допоможуть!

Laravel є популярним open source фреймворком для створення сайтів. Широке застосування програмного продукту обумовлюють переваги, які відрізняють його від CMS. Та для того, аби отримати максимум користі від роботи з вебпроєктами на базі платформи, потрібен надійний хостинг. Забезпечити його під силу віддаленим серверам від Tucha — як виділеним віртуальним, так і фізичним. Розповідаємо, які переваги отримає бізнес завдяки розміщенню вебсайтів на Laravel у наших хмарах.

[UPD] Друзі, відтепер хмарний хостинг TuchaHosting доступний на вибір також на базі українських майданчиків! Для кого підійде розміщення даних в Україні та у чому переваги такого рішення — вже у цій статті. 

Безперебійний та швидкий хостинг — запорука якісної роботи веб-сайту та корпоративної пошти. У більшості випадків для цього якнайкраще підійде віртуальний хостинг (shared-хостинг) у хмарі з високим рівнем відмовостійкості і при цьому за доступною вартістю. 

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись