Як відбувся вебінар «TuchaKube: хостинг у хмарі з автоматичним CI/CD»

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Як відбувся вебінар «TuchaKube: хостинг у хмарі з автоматичним CI/CD»
Категорії

У минулу п’ятницю, 13 вересня 2019 року, відбувся вебінар «TuchaKube: хостинг у хмарі з автоматичним CI/CD», спікером якого виступив технічний директор Tucha Володимир Мельник. Вебінар було присвячено чи не найголовнішій, за нашим особистим рейтингом, події цього року — відкриттю першого в Україні та одного з перших у світі сервісу надання контейнерної інфраструктури та автоматизації CI/CD-процесів TuchaKube.

Це був перший вебінар, присвяченому новому сервісу. Наш технічний директор розглянув особливості застосування TuchaKube на прикладі роботи з додатком Spring Petclinic.

Детально та наочно розглянули такі процеси і можливості, як:

  • ініціалізація веб-проекту;
  • робота над проектом одночасно декількох розробників;
  • запуск CI/CD-процесів після кожної дії розробника;
  • автоматична публікація додатка у хмарі та його робота.

Для тих, хто не встиг потрапити на онлайн-трансляцію, ми підготували запис вебінару. Тож скористайтеся нагодою переглянути його на нашому YouTube-каналі:
 


 

А наразі ми вже готуємось до наступних вебінарів, присвячених іншим яскравим можливостям TuchaKube. Зокрема, горизонтальному масштабуванню, кластеризації та моніторингу. Тож слідкуйте за майбутніми подіями, щоб бути в курсі останніх трендів хмарного ринку та впроваджувати кращі рішення у роботу!

А якщо у вас виникли питання або потрібна консультація, телефонуйте або пишіть нам. Ми на зв’язку 24/7, тож завжди радо допоможемо!

Поділитися:
Статті по темі

Серія вебінарів про функціонал сервісу надання контейнерної інфраструктури та автоматизації CI/CD-процесів TuchaKube триває. Так, 11 жовтня 2019 року відбувся...

26 лютого 2020 року у Києві відбулася головна подія вітчизняного ІКТ-ринку. Міжнародний Форум BIT&BIS зібрав в РЦ «Ультрамарин» провідних представників галузі. Ми вкотре стали партнерами форуму та взяли у ньому активну участь, тож ділимося враженнями!

Добіг кінця осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу». Останнім містом, якому цього року випала нагода отримати актуальні знання з ведення бізнесу...

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Столиця не припиняє тішити крутими івентами! Так, 5–7 листопада 2019 року у Києві відбувся ІV міжнародний форум Innovation Market. На...

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись