Техпідтримка 24×7 | +380 44 583-5-583 | support@tucha.ua

Tucha на Великому Квартальному Семінарі 2023

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на Великому Квартальному Семінарі 2023
Категорії

У вівторок, 3 жовтня, у Києві відбулась масштабна подія — Великий Квартальний Семінар від 7eminar.com! Захід зібрав велику кількість учасників, які бажали дізнатися про останні новини в галузі податків та обліку, а також отримати цінні поради від експертів бухгалтерської та кадрової справ.

Компанія Tucha теж приєднались до заходу для того, щоб розповісти слухачам про переваги використання хмарних рішень для бухгалтерії. Біля стенда Tucha разом з учасниками семінару обговорювали, які саме програми та дані можна легко перенести у хмари для надійної та зручної роботи, а також які сервіси для цього доступні та з якої конфігурації ресурсів оптимально розпочати роботу. Наші фахівці радо відповіли на всі питання, що цікавили учасників і, звісно ж, обмінялися корисними контактами.

Tucha

А на завершення події також провели розіграш призів від компанії! Три переможці отримали грошові сертифікати на суму 1000 гривень, що допоможуть їм легко розпочати роботу у хмарах від Tucha, а також смачні набори для підняття настрою в холодні осінні вечори. Ми впевнені, що подарунки принесли не лише гарні емоції їх власникам, а й користь для роботи у вигляді вигідних умов для перенесення бухгалтерії на віртуальні сервери.

Звітуємо світлинами з цього насиченого дня та щиро дякуємо організаторам за співпрацю!

Призи

А вам, друзі, як і завжди, будемо раді підібрати найкраще хмарне рішення. Звертайтеся, ми завжди поруч.

Поділитися:
Статті по темі

Сезон офлайн-заходів у 2025 році розпочато! 16 січня у Києві ми стали частиною Великого Річного Семінару від організаторів 7eminar.com. Ця масштабна подія зібрала декілька сотень бухгалтерів і фахівців кадрового обліку, які прагнуть покращувати свої навички та знаходити нові рішення для ще більш ефективної роботи. А для команди Tucha така подія — це чудова нагода поділитися досвідом та розповісти, як хмарні сервіси допоможуть фахівцям полегшити їх щоденну роботу з бухгалтерією.

10 липня у Києві вкотре відбулася професійна подія для фахівців бухгалтерського та кадрового обліку — Великий Бухгалтерський Семінар. Організаторами традиційно виступили наші партнери 7eminar.com. 

Брати участь в офлайн-подіях — традиція, що змогла відновитись завдяки Силам оборони України. І зокрема — організаторам подій для бухгалтерів 7eminar.com, які 11 квітня провели Великий квартальний семінар у Києві. Захід вкотре зібрав фахівців, які бажають дізнатися новини та актуальні зміни у галузях ведення бухгалтерії та кадрового обліку.

Привіт, друзі! Розповімо про наш активний день, проведений на Великому Річному Семінарі, 17 січня. Тоді команда Tucha долучилась до масштабної події для того, щоб розкрити ще більше карт про користь хмар для ведення бухгалтерії та кадрового обліку.

Колезі зі служби підбору рішень Tucha, що наразі у Німеччині, випала нагода відвідати щорічний бізнес-фестиваль hub.berlin — масштабну подію для тих, хто бажає дізнатися з перших вуст про передові технологічні досягнення, цифрову трансформацію та новітні ІТ-ідеї.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись