Tucha на Великому квартальному семінарі: як українські фахівці працюють і навчаються попри все

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на Великому квартальному семінарі: як українські фахівці працюють і навчаються попри все
Категорії

Брати участь в офлайн-подіях — традиція, що змогла відновитись завдяки Силам оборони України. І зокрема — організаторам подій для бухгалтерів 7eminar.com, які 11 квітня провели Великий квартальний семінар у Києві. Захід вкотре зібрав фахівців, які бажають дізнатися новини та актуальні зміни у галузях ведення бухгалтерії та кадрового обліку.

1

Сотні слухачів як в офлайн-, так і в онлайн-форматах провели цей день з користю. Не зупиняють українських бухгалтерів ані можливі тривоги, ані постійні загрози обстрілів. Адже спілкування, обмін досвідом, нові знайомства, зустрічі з давніми колегами та партнерами і, звісно, нові знання від експертів — все це стає підтримкою для фахівців у непрості часи.

2

Tucha також приєдналась до заходу, щоб розповісти учасникам у кулуарах, як хмарні рішення допомагають бухгалтерам у роботі. А саме, як завдяки хмарам фахівці можуть працювати віддалено та в будь-який час, підключатися до робочого простору з будь-яких куточків світу, оперативно вносити зміни в документи, формувати звіти, обмінюватися файлами тощо. І все це можливо з будь-якого пристрою, який є під рукою. Звісно, сьогодні такі переваги є особливо актуальними для різних фахівців: бухгалтерів, фінансистів, фахівців кадрової служби, керівників тощо. А також ми радо проконсультували всіх охочих щодо хмарних сервісів Tucha та обмінялися контактами для подальшої, вже більш предметної бесіди.

3

Авжеж, не могли залишити учасників без приємностей, тож наприкінці дня, як і завжди, розіграли приз від Tucha. Переможниця отримала сертифікат для початку роботи з бухгалтерією у хмарах, а також наш фірмовий набір. Вітаємо та чекаємо в родині Tucha, для того щоб якнайшвидше організувати роботу з бухгалтерією у надійних хмарах!

Ось так пройшов наш день на заході. Щиро дякуємо організаторам Семінару за співпрацю та можливість з користю і для себе, і для бухгалтерів проводити час. Чекаємо на наступні зустрічі!

А всіх, хто так само бажає отримати максимум переваг для роботи завдяки хмарам, запрошуємо на консультацію до Tucha. Підберемо найкраще рішення за потребами і побажаннями.

Поділитися:
Статті по темі

Привіт, друзі! Розповімо про наш активний день, проведений на Великому Річному Семінарі, 17 січня. Тоді команда Tucha долучилась до масштабної події для того, щоб розкрити ще більше карт про користь хмар для ведення бухгалтерії та кадрового обліку.

У вівторок, 3 жовтня, у Києві відбулась масштабна подія — Великий Квартальний Семінар від 7eminar.com! Захід зібрав велику кількість учасників, які бажали дізнатися про останні новини в галузі податків та обліку, а також отримати цінні поради від експертів бухгалтерської та кадрової справ.

Колезі зі служби підбору рішень Tucha, що наразі у Німеччині, випала нагода відвідати щорічний бізнес-фестиваль hub.berlin — масштабну подію для тих, хто бажає дізнатися з перших вуст про передові технологічні досягнення, цифрову трансформацію та новітні ІТ-ідеї.

Офлайн-заходу та живому спілкуванню після тривалої карантинної перерви — бути! Так, 29 серпня 2020 року у Києві, в РК «Ультрамарин», відбулася міжнародна ІТ-конференція з інтернет-маркетингу DVOMA від організаторів SEO.UA. Декілька сотень учасників, понад 20 спікерів, масштабна виставка та активний нетворкінг — ось коротко про те, що відбувалося тієї суботи. 

Конференції — бути! Але безпечній для всіх її учасників та спікерів. Так вирішили Fest Group — організатори української професійної конференції DevOps Fest 2020 — і провели подію в онлайн-форматі. Попри те, що через карантин дата проведення заходу кілька разів змінювалися, усім охочим все ж вдалося прослухати доповіді від найкращих українських та закордонних ІТ-експертів. DevOps Fest Online 2020 відбувався впродовж двох днів, 5 та 6 червня 2020 року, а її учасники змогли при цьому «stay safe, stay positive, stay educated».

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись