Tucha на hub.berlin 2022

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на hub.berlin 2022
Категорії

Як і більшість українських компаній, через війну наша команда вимушено опинилася в різних куточках світу. Колезі зі служби підбору рішень Tucha, що наразі у Німеччині, випала нагода відвідати щорічний бізнес-фестиваль hub.berlin — масштабну подію для тих, хто бажає дізнатися з перших вуст про передові технологічні досягнення, цифрову трансформацію та новітні ІТ-ідеї.

hub.berlin

Захід відбувався впродовж двох днів, 22 і 23 червня 2022 року, та зібрав понад 1000 відвідувачів. Доповіді були присвячені різним темам: штучний інтелект, блокчейн, кібербезпека, розумне місто, цифрова трансформація, нові технології, роздрібна торгівля і комерція та ще низка пов’язаних напрямів. Серед спікерів — радники та представники міністерств різних країн, президенти асоціацій та генеральні директори, власники і керівники бізнесу, ТОП-менеджери, інженери, архітектори ІТ-рішень з таких відомих світових компаній, як Volkswagen AG, L'Oréal, SAP SE, IBM Consulting, Vodafone Group, Acer, Zoom Video Communications та багато інших. Виступи спікерів проводилися як в офлайн-, так і онлайн-форматах. Серед почесних доповідачів були й українські представники: Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр та міністр цифрової трансформації, та Віталій Седлер, президент Асоціації ІТ в Україні, СЕО та співзасновник компанії Intellias. Пишаємося талановитими українцями!

hub.berlin

Також захід hub.berlin не обійшовся без нетворкінгу. Окрім традиційного спілкування віч-на-віч, відвідувачі обмінялися короткою інформацією про свою діяльність та залишили дані про себе, які згодом були опублікувані у спеціальному додатку для всіх учасників події. Сформувалося так зване віртуальне нетворкінг-середовище, спрямоване на налагодження комунікації між учасниками. Таким чином, під час проведення конференції відвідувачі могли цілком зосередитися на доповідях, а після її завершення — на пошуку корисних контактів і побудові можливостей для подальшої співпраці.

Звісно, ми також скористалися нагодою кулуарно заявити про себе як про хмарного провайдера, поділитися нашими головними перевагами та завести декілька закордонних бізнес-знайомств.

Tucha на hub.berlin 2022

Підсумовуючи, скажемо, що це було потужно! Яскраво, технологічно, насичено. Зроблені світлини підтверджують це. ;-) Якщо ви цікавитеся розвитком ІТ-галузі, рекомендуємо захід до відвідування. Ми теж залюбки візьмемо участь у hub.berlin наступного року, якщо випаде така нагода, аби надихнутися новими ідеями, дізнатися про розробки в ІТ та отримати перспективні контакти.

Tucha розширює межі, долучайтеся!

Поділитися:
Статті по темі

Офлайн-заходу та живому спілкуванню після тривалої карантинної перерви — бути! Так, 29 серпня 2020 року у Києві, в РК «Ультрамарин», відбулася міжнародна ІТ-конференція з інтернет-маркетингу DVOMA від організаторів SEO.UA. Декілька сотень учасників, понад 20 спікерів, масштабна виставка та активний нетворкінг — ось коротко про те, що відбувалося тієї суботи. 

Конференції — бути! Але безпечній для всіх її учасників та спікерів. Так вирішили Fest Group — організатори української професійної конференції DevOps Fest 2020 — і провели подію в онлайн-форматі. Попри те, що через карантин дата проведення заходу кілька разів змінювалися, усім охочим все ж вдалося прослухати доповіді від найкращих українських та закордонних ІТ-експертів. DevOps Fest Online 2020 відбувався впродовж двох днів, 5 та 6 червня 2020 року, а її учасники змогли при цьому «stay safe, stay positive, stay educated».

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку навесні та влітку 2020 року організовували Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами, добігає кінця. Цей сезон був присвячений вмінню пристосовуватися до змін: власне, завдяки новим умовам і виник формат таких онлайн-заходів. Впродовж цього часу експерти з різних компаній говорили про те, що хвилює підприємців наразі: продажі, маркетинг, комунікації у команді в умовах, що змінилися. 

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку організовують Бітрікс24 і наші спільні партнери впродовж весни та літа 2020 року, триває. 

Все більше конференцій переходять у формат онлайн. Зокрема Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами організували нову серію безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін». Один з таких заходів, «Анатомія змін: Збільшуй продажi без зростання витрат», відбувся 28 травня 2020 року за підтримки компанії Business Inside. Ми також не могли пропустити таку корисну онлайн-конференцію та радо стали її інформаційними партнерами.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись