Огляд EasyConf-2020

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Огляд EasyConf-2020
Категорії

У Києві вкотре відбулася міжнародна конференція з товарного бізнесу EasyConf. 20 лютого 2020 року у КХ «Mercure» зібралися провідні експерти-практики у галузях товарного бізнесу, маркетингу, e-commerce, логістики, а також всі, хто зацікавлений у масштабуванні власного бізнесу. Організаторами заходу незмінно є Seo.Ua та Easy China. 
 

Tucha na EasyConf

Впродовж дня слухачі дізнавалися, як розпочати власний бізнес без великих вкладень, які товари є найбільш прибутковими, де знайти перевірених постачальників тощо. 

Окрім практичних доповідей, важливою складовою конференції став нетворкінг. Учасники мали змогу не лише поспілкуватися у кулуарах з підприємцями та бізнес-практиками, але й у такий спосіб знайти партнера для бізнесу, співробітника або клієнта. 

А завершальною частиною івенту став круглий стіл та розіграш цінних призів серед відвідувачів.

Впевнені, що заходи від Seo.Ua та Easy China щоразу приносять актуальні знання та корисні знайомства як початківцям у бізнесі, так і досвідченим підприємцям. Бажаємо майбутніх успіхів організаторам та всім учасникам EasyConf!

Поділитися:
Статті по темі

26 лютого 2020 року у Києві відбулася головна подія вітчизняного ІКТ-ринку. Міжнародний Форум BIT&BIS зібрав в РЦ «Ультрамарин» провідних представників галузі. Ми вкотре стали партнерами форуму та взяли у ньому активну участь, тож ділимося враженнями!

Добіг кінця осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу». Останнім містом, якому цього року випала нагода отримати актуальні знання з ведення бізнесу...

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Столиця не припиняє тішити крутими івентами! Так, 5–7 листопада 2019 року у Києві відбувся ІV міжнародний форум Innovation Market. На...

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс...

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись