DVOMA 2020: огляд довгоочікуваної офлайн-події

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. DVOMA 2020: огляд довгоочікуваної офлайн-події
Категорії

Офлайн-заходу та живому спілкуванню після тривалої карантинної перерви — бути! Так, 29 серпня 2020 року у Києві, в РК «Ультрамарин», відбулася міжнародна ІТ-конференція з інтернет-маркетингу DVOMA від організаторів SEO.UA. Декілька сотень учасників, понад 20 спікерів, масштабна виставка та активний нетворкінг — ось коротко про те, що відбувалося тієї суботи. 

Dvoma2020

Звичайно ж, організатори вжили всіх необхідних заходів безпеки: учасники були у захисних масках та мали постійний доступ до санітайзерів, а приміщення та поверхні регулярно дезінфікувались. Крім того, була обмеженою кількість відвідувачів на локації відповідно до вимог МОЗ. 

Традиційно захід зібрав фахівців з маркетингу, SEO, CPA, SERM, SMM та PPC. На слухачів чекали одразу 2 потоки виступів, актуальні доповіді, практичні кейси та купа цікавих знайомств. А ще цього року організатори презентували нову суперподію DVOMA AWARDS, яка відбулась одразу після виступів всіх спікерів, — вручення премій у сферах CPA, просування та монетизації сайтів! 

Наша команда теж створювала гарний настрій учасникам та дарувала користь. Впродовж дня багато спілкувалися про хмари та їх значення для стабільної роботи бізнесу, що набуло особливого значення під час карантину. Розповідали, як завдяки хмарам можна організувати віддалену роботу для окремих відділів компанії та всієї команди, а також додатково захистити дані і заощадити кошти на фізичному обладнанні. Були раді обмінятися досвідом з учасниками, зустрітися з партнерами та познайомитися з колегами по бізнесу!  

Dvoma2020
Tucha on Dvoma2020

А ще, як і завжди під час участі в офлайн-заходах, ми потішили слухачів корисними подарунками від Tucha. Розіграли фірмові сувеніри Tucha та грошові сертифікати на наші сервіси, які допоможуть переможцям мігрувати у хмару ще вигідніше. Вітаємо переможців і будемо раді плідній співпраці з усіма, хто теж бажає перенести роботу у надійні хмари від Tucha.

А ми вже чекаємо на нові нагоди зустрітися з вами, друзі. Тож, сподіваємось, до нових скорих зустрічей!

Поділитися:
Статті по темі

Брати участь в офлайн-подіях — традиція, що змогла відновитись завдяки Силам оборони України. І зокрема — організаторам подій для бухгалтерів 7eminar.com, які 11 квітня провели Великий квартальний семінар у Києві. Захід вкотре зібрав фахівців, які бажають дізнатися новини та актуальні зміни у галузях ведення бухгалтерії та кадрового обліку.

Привіт, друзі! Розповімо про наш активний день, проведений на Великому Річному Семінарі, 17 січня. Тоді команда Tucha долучилась до масштабної події для того, щоб розкрити ще більше карт про користь хмар для ведення бухгалтерії та кадрового обліку.

У вівторок, 3 жовтня, у Києві відбулась масштабна подія — Великий Квартальний Семінар від 7eminar.com! Захід зібрав велику кількість учасників, які бажали дізнатися про останні новини в галузі податків та обліку, а також отримати цінні поради від експертів бухгалтерської та кадрової справ.

Колезі зі служби підбору рішень Tucha, що наразі у Німеччині, випала нагода відвідати щорічний бізнес-фестиваль hub.berlin — масштабну подію для тих, хто бажає дізнатися з перших вуст про передові технологічні досягнення, цифрову трансформацію та новітні ІТ-ідеї.

Конференції — бути! Але безпечній для всіх її учасників та спікерів. Так вирішили Fest Group — організатори української професійної конференції DevOps Fest 2020 — і провели подію в онлайн-форматі. Попри те, що через карантин дата проведення заходу кілька разів змінювалися, усім охочим все ж вдалося прослухати доповіді від найкращих українських та закордонних ІТ-експертів. DevOps Fest Online 2020 відбувався впродовж двох днів, 5 та 6 червня 2020 року, а її учасники змогли при цьому «stay safe, stay positive, stay educated».

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись