Вадим Яремчук: Просто станьте партнером або клієнтом Tucha

 1. Головна
 2. Блог
 3. Інтерв'ю
 4. Вадим Яремчук: Просто станьте партнером або клієнтом Tucha
Категорії

Наш давній партнер Вадим Яремчук — технічний керівник компанії «Б.В. Лайн», яка надає послуги клієнтам уже впродовж 25 років. На яких принципах ґрунтується робота «Б.В. Лайн» та яку роль у ній відіграють хмари? І чому наш партнер обрав для співпраці саме Tucha? Ми поспілкувалися з Вадимом і дізналися відповіді на ці та інші питання. 

Про себе та компанію:

Вадиме, розкажіть трішки про себе і свою компанію: як давно Ви відкрили свій бізнес, чим займається компанія, хто Ваші клієнти:

Компанія «Б.В. Лайн» була заснована в 1995 році групою фахівців з досвідом роботи у впровадженні IT-проектів. Головна мета діяльності підприємства — це продаж закінчених технологічних рішень, пов'язаних з автоматизацією фінансового, бухгалтерського та управлінського обліку.

В якості платформи для реалізації наших проектів ми використовуємо продукти версій «1С:Підприємство» та «BAS», оскільки в концепції продуктів компанії (пов'язаних з автоматизацією діловодства) закладена легкість і швидкість модифікації конфігурації, масштабованість та захищеність інформаційних систем.

Наша компанія входить до Громадської організації «Спілка Автоматизаторів Бізнесу» (САБ), що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, зокрема програмні продукти і сервіси «BAS», «1С:Підприємство» тощо.

Про знайомство з Tucha:

А як Ви познайомилися з нами? 

Все в цьому житті випадково, але зустріч з Tucha була закономірною. Наша компанія довго шукала оптимальний варіант для перенесення локальної інфраструктури у хмару як для нових, так і для постійних клієнтів. Протестувавши чимало різних можливих рішень (наприклад, від Microsoft Azure, Denovo, Amazon тощо), зупинили свій вибір на хмарних рішеннях компанії Tucha. 

Все в цьому житті випадково, але зустріч з Tucha була закономірною

Чому саме наша компанія? Що посприяло такому рішенню?

На це вплинула ціла низка чинників, зокрема:

 • Оптимальне співвідношення ціна-продуктивність. Це особливо актуально для невеликих компаній на початковому етапі розвитку бізнесу або під час кризи.
 • Відмінна технічна підтримка. Тим більше, слово «підтримка» я б звів у квадрат, оскільки це не просто швидка, грамотна підтримка 24х7, але і максимально чуйна до проблем клієнта, що буває вкрай рідко (з особистого досвіду звернення на різні сапорти).
 • Величезна кількість різних додаткових сервісів дають клієнту можливість вирішити поточні питання, пов'язані з роботою ІТ-інфраструктури компанії.

Насправді, можна до нескінченності розповідати про можливості та переваги хмарних рішень вашої компанії, але найкраща порада — просто станьте партнером або клієнтом Tucha. Що, власне, і зробила наша компанія.

Про хмари:

Чи траплялися Вам які-небудь хмарні міфи?

Звичайно, у своїй практиці наша компанія, як і будь-яка інша, що має відношення до хмарних технологій, регулярно стикається з різного роду міфами. Наприклад, що це — не надійно, дорого, «а раптом завтра прийдуть і все заберуть»… Причиною таких міфів, в першу чергу, є страхи, породжені нестатком інформації технічного характеру, а також закостенілістю мислення керівників деяких компаній. 

А як усе є насправді? Які переваги отримала Ваша компанія завдяки співпраці з Tucha та впровадженню хмарних рішень у роботу?

Завдяки партнерській програмі і широкому спектру хмарних рішень, які надає Tucha, наша компанія вийшла на новий етап розвитку бізнесу та суттєво розширила асортимент і якість послуг, що надаються клієнтам з малого та середнього бізнесу. А найголовніше — наші клієнти отримали:

 • значну економію коштів;
 • можливість безпечного доступу до своєї інформаційної бази з будь-якої точки світу;
 • підвищену надійність збереження даних; 
 • цілодобову технічну підтримку. 

Особливо актуальним це стало в умовах введення карантину, викликаного пандемією коронавірусу (COVID-19). Хмарні рішення можуть стати єдиним доступним варіантом роботи для співробітників компанії.

Завдяки партнерській програмі і широкому спектру хмарних рішень, які надає Tucha, наша компанія вийшла на новий етап розвитку бізнесу…

Поділіться порадою з тими, хто ще не перейшов у хмари:

Найшвидше, я б поставив їм питання: «А чому ви і досі не перейшли у хмари?», аби зрозуміти, що все ж таки стримує користувачів прийняти єдино правильне рішення, а саме перенести свою локальну ІТ-інфраструктуру у хмару. А вже потім, почувши відповідь, з імовірністю у 99% запропонував би їм хмари від Tucha.

А ось вірш від партнера:

Люблю я Tucha… Спросите, за что???
За то, что с ней всегда легко
Решать проблемы, а тебе —
Спокойно спать всегда в тепле,
Знать, что всегда в любой момент
Работать сможешь ты в момент…

 

Дякуємо Вадиму за плідне партнерство і теплі слова. І, звичайно ж, окрема подяка за творчість, присвячену нашій компанії. :) Раді бути корисними! Бажаємо команді «Б.В. Лайн» успіхів і нових можливостей для розвитку, незалежно від зовнішніх умов. 

Поділитися:
Статті по темі

У гості до Tucha завітав наш давній партнер Роман Кошелюк, старший інженер з комп’ютерних та іноваційних технологій, заступник директора НВП «Логіка». Щиро обговорили чимало актуальних питань: як реалізувати себе у професії? Що потрібно знати перед заснуванням власного бізнесу? Роман розповів нам цікаву історію про діяльність компанії «Логіка», поділився помилками з минулого та планами на майбутнє.

Новий рік для Tucha розпочався новими зустрічами з партнерами. Одним з перших до нас завітав Павло Миколаєнко, засновник та керівник компанії НЕТСОФТ...

Для Tucha зустрічі з партнерами — це завжди дещо більше, ніж розмови про співпрацю. Так ми обмінюємося досвідом, дізнаємося більше...

Днями відбулася зустріч з давнім партнером Tucha — сервісною компанією «Інотек», яка спеціалізується на ремонті та обслуговуванні цифрової техніки. У...

Деякі речі залишаються незмінними з плином часу. Серед них — наші плідні зустрічі з партнерами. Так, днями поспілкувалися з Олександром...

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись