Сергій Комков: Без хмар вже ніяк

  1. Головна
  2. Блог
  3. Інтерв'ю
  4. Сергій Комков: Без хмар вже ніяк
Категорії

Під час візиту до Чернівців на семінар «Анатомія бізнесу», що відбувся у квітні цього року, ми познайомилися із Сергієм Комковим, власником компанії Photorar. Змістовна розмова перетворилася у співпрацю, тож ми скористалися нагодою взяти інтерв’ю у нашого нового партнера.

sergey_komkov_interview_2
Про себе і компанію

Розкажіть трохи про себе та свою компанію: як давно Ви відкрили свій бізнес, чим займається компанія:

Власною справою я займаюся вже 3 роки. Ми створюємо проекти з віртуальної і доповненої реальності у галузі архітектури та розробляємо мобільні додатки.
 

Факапи і життєві уроки
Поради, які Ви могли б дати тим, хто лише починає свій професійний шлях:
Ніколи не зупинятися, робити те, що вам подобається, і займатися виключно тим, у чому розбираєтесь. Не потрібно занурюватись у ті сфери, в яких вам буде складно розібратися.

Чи були помилки, яких Ви припускалися під час ведення власної справи?

Так, дійсно, помилки були. Але без них не було б прогресу, тож добре, що вони траплялися. Помилки й наразі бувають, і я не можу сказати, що перестав турбуватися про них.
 

Корисні навички та риси характеру, які допомагають Вам досягати своїх цілей:

Це завзятість, робота над собою та робота з командою.
 

Головна порада, як реалізувати себе в професії своєї мрії:

Перш за все, обрану професію потрібно позначити як свою мрію і рухатися в цьому напрямку, йти до неї. Досягати всього потроху, адже нічого відразу не приходить. Часом, потрібно чимало років витратити, і тільки потім прийти до успіху.
 

Так, дійсно, помилки були. Але без них не було б прогресу…

Про Tucha і партнерство

Поділіться враженнями від знайомства з нами:
Ми познайомилися саме тут, на семінарі «Анатомія бізнесу» у Чернівцях. Просто підійшли один до одного, поспілкувалися і відразу знайшли спільну мову. Насправді, все просто. Потрібно підходити та знайомитися на всіх заходах, розповідати про себе, дізнаватися, хто чим займається. Не обов'язково з якоюсь метою, а хоча б для загального розуміння сфер діяльності, наприклад, які є в тому чи іншому місті.

Про хмари

Розкажіть міфи, які Ви чули про хмари?
Я чув лише один міф, що хмари — це дорого.
 

Чи рекомендуєте Ви використовувати хмарні рішення в роботі? Поділіться порадою з тими, хто ще не перейшов в хмари:

Так, звісно, рекомендую. Без хмар вже ніяк. Щодо поради, то вона така — придбати хмарні сервіси!
 

Щодо поради, то вона така — придбати хмарні сервіси!
 

Дякуємо Сергію Комкову за співпрацю і нагоду плідно поспілкуватися та бажаємо успіхів усій команді Photorar.

Поділитися:
Статті по темі

Ми завжди раді разом з партнерами вирішувати задачі наших спільних клієнтів. А бесіди з партнерами про їх кар'єрний шлях, досвід у бізнесі та важливі уроки — це окреме задоволення. Цього місяця ми поспілкувалися з Сергієм Жигалкіним, керуючим директором веб-студії «Курсор», про корисні звички для досягнення цілей, досвід співпраці з Tucha, користь хмар та багато іншого.

Цього місяця поспілкувалися про професійний шлях та життєві уроки, про бізнес і місце партнерства в ньому з Олександром Возним, виконавчим директором компанії «Девлаб Україна». Олександр розповів про те, з чого починалася його кар'єра, до усвідомлення яких важливих речей він дійшов до цього моменту та як зав'язувалася співпраця з Tucha. 

Партнерство — важлива частина розвитку нашого бізнесу. При цьому, партнери для нас — це, передусім, однодумці, з якими набагато легше робити клієнтів щасливими. Не так давно ми писали про те, на яких засадах будує партнерські відносини наша компанія і чому співпраця з Tucha — це куди більше, ніж просто фінансові вигоди. Тепер вирішили поспілкуватися з партнерами...

Інтерв'ю з партнерами — давня та добра традиція Tucha. Цього місяця ми поспілкувалися з Олександром Крицьким, приватним підприємцем з Одеси, і дізналися, які вміння допомагають партнеру в роботі, яких принципів дотримується його компанія та чому хмари — це завжди відмінне рішення для бізнесу.

Співпраця Tucha з партнерами — це завжди далеко не лише про гроші. Це і взаємна підтримка, і спільна робота над тим, щоб кожен клієнт був повністю задоволеним. Таке бачення партнерства і в Меїра Маєвського, засновника та керівника компанії CYBERtool. В інтерв’ю Меїр поділився історією створення команди та баченням її місії. Також партнер розповів, що саме вплинуло на початок співпраці з Tucha, і навів головні аргументи на користь хмар.

Закрити
Замовити зворотній дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись