Сергій Комков: Без хмар вже ніяк

  1. Головна
  2. Блог
  3. Інтерв'ю
  4. Сергій Комков: Без хмар вже ніяк
Категорії

Під час візиту до Чернівців на семінар «Анатомія бізнесу», що відбувся у квітні цього року, ми познайомилися із Сергієм Комковим, власником компанії Photorar. Змістовна розмова перетворилася у співпрацю, тож ми скористалися нагодою взяти інтерв’ю у нашого нового партнера.

sergey_komkov_interview_2
Про себе і компанію

Розкажіть трохи про себе та свою компанію: як давно Ви відкрили свій бізнес, чим займається компанія:

Власною справою я займаюся вже 3 роки. Ми створюємо проекти з віртуальної і доповненої реальності у галузі архітектури та розробляємо мобільні додатки.
 

Факапи і життєві уроки
Поради, які Ви могли б дати тим, хто лише починає свій професійний шлях:
Ніколи не зупинятися, робити те, що вам подобається, і займатися виключно тим, у чому розбираєтесь. Не потрібно занурюватись у ті сфери, в яких вам буде складно розібратися.

Чи були помилки, яких Ви припускалися під час ведення власної справи?

Так, дійсно, помилки були. Але без них не було б прогресу, тож добре, що вони траплялися. Помилки й наразі бувають, і я не можу сказати, що перестав турбуватися про них.
 

Корисні навички та риси характеру, які допомагають Вам досягати своїх цілей:

Це завзятість, робота над собою та робота з командою.
 

Головна порада, як реалізувати себе в професії своєї мрії:

Перш за все, обрану професію потрібно позначити як свою мрію і рухатися в цьому напрямку, йти до неї. Досягати всього потроху, адже нічого відразу не приходить. Часом, потрібно чимало років витратити, і тільки потім прийти до успіху.
 

Так, дійсно, помилки були. Але без них не було б прогресу…

Про Tucha і партнерство

Поділіться враженнями від знайомства з нами:
Ми познайомилися саме тут, на семінарі «Анатомія бізнесу» у Чернівцях. Просто підійшли один до одного, поспілкувалися і відразу знайшли спільну мову. Насправді, все просто. Потрібно підходити та знайомитися на всіх заходах, розповідати про себе, дізнаватися, хто чим займається. Не обов'язково з якоюсь метою, а хоча б для загального розуміння сфер діяльності, наприклад, які є в тому чи іншому місті.

Про хмари

Розкажіть міфи, які Ви чули про хмари?
Я чув лише один міф, що хмари — це дорого.
 

Чи рекомендуєте Ви використовувати хмарні рішення в роботі? Поділіться порадою з тими, хто ще не перейшов в хмари:

Так, звісно, рекомендую. Без хмар вже ніяк. Щодо поради, то вона така — придбати хмарні сервіси!
 

Щодо поради, то вона така — придбати хмарні сервіси!
 

Дякуємо Сергію Комкову за співпрацю і нагоду плідно поспілкуватися та бажаємо успіхів усій команді Photorar.

Поділитися:
Статті по темі

Карантин приніс новий важливий досвід компаніям по всьому світу, навчивши швидко пристосовуватися до змін. Багато в чому організувати віддалену роботу у цей час та підтримати працездатність бізнесу допомогли хмари. Ми дізналися у партнерів, як їхні компанії переходили в онлайн-режим, та поставили кілька запитань...

Кожне інтерв’ю Tucha з партнером — це щоразу нова цікава історія. Ми не просто спілкуємося на актуальні теми, а й обмінюємося життєвим досвідом та досвідом у бізнесі. Так, Віталій Крашенінін, керівник і фахівець з обслуговування та експлуатації комп’ютеризованих систем digital-студії «KR. Laboratories», поділився власною філософією життя: що є найголовнішим у роботі, як ставитися до невдач та що допоможе позбутися непотрібних думок. Словом, розповів, як стати гармонійною особистістю, щоб досягти успіхів, у кар’єрі зокрема.

З Денисом Козицьким, керуючим партнером групи компаній «Rearden Group», ми співпрацюємо вже досить давно. В інтерв’ю для Tucha Денис розповів про свій тернистий і водночас цікавий шлях у бізнесі, який триває вже понад два десятки років. А ще партнер поділився досвідом, як хмари допомогли легко організувати віддалену роботу для «Rearden Group» в умовах карантину.

Вибір між віртуальними та фізичними серверами постає чи не перед кожною компанією. На рішення, зазвичай, впливає декілька чинників, серед яких: особистий досвід у минулому; поради колег або знайомих; відгуки користувачів в інтернеті та інше. Як все ж таки зробити розумний вибір? Думками, що сформувалися на основі особистого досвіду та досвіду своїх клієнтів, діляться наші експерти, знані фахівці в ІТ-галузі — Спартак Поліщук, засновник Rubicon, та Роман Герштун, засновник ProCRM.
 

Чим корисні для бізнесу хмари та аутсорсинг? Як правильно обрати підрядника, що впевнено впорається з ІТ-процесами, та хмарного провайдера, якому можна довірити важливі дані? 

Ми розглянули тему хмарних сервісів та аутсорсингу ІТ-задач, а також дізналисящо думають з вищеозначених питань наші партнери, провідні експерти ІТ-галузі

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись