Олександр Крицький: Головне в роботі з Tucha — це надійність

 1. Головна
 2. Блог
 3. Інтерв'ю
 4. Олександр Крицький: Головне в роботі з Tucha — це надійність
Категорії

Інтерв'ю з партнерами — давня та добра традиція Tucha. Цього місяця ми поспілкувалися з Олександром Крицьким, приватним підприємцем з Одеси, і дізналися, які вміння допомагають партнеру в роботі, яких принципів дотримується його компанія та чому хмари — це завжди відмінне рішення для бізнесу.

Про себе та компанію:
Kritsky
 • Розкажіть трішки про себе:

Я — приватний підприємець, укладаю угоди з компаніями на обслуговування комп'ютерних мереж та обчислювальної техніки. Також працюю системним адміністратором в декількох компаніях.

 • Поділіться задачами, які Ви успішно вирішуєте завдяки хмарам:

За допомогою хмар ефективно вирішується задача з розподіленої обробки даних на віддалених серверах, незалежно від географічного розташування користувачів. Також хмари допомагають надавати потужності сервера як сервіс.

За допомогою хмар ефективно вирішується задача з розподіленої обробки даних на віддалених серверах...

Факапи та життєві уроки:
 • Які корисні навички, на Вашу думку, необхідні сьогодні для роботи:

Переважно це навички зі сфери ІТ. Наприклад, вміння користуватися програмним забезпеченням для віддаленого доступу до персональних комп'ютерів та розуміння роботи базового оснащення для налаштування операційної системи. А ще — знання зі встановлення та налаштування додаткового обладнання для роботи.

 • Поділіться головними принципами, якими Ви керуєтесь в роботі:

Таких принципів декілька:

 1. Клієнт — це найважливіше.
 2. Будьте доступні за всіма публічними контактами.
 3. Без практики нічого не вийде. Практикуйтеся!

Клієнт — це найважливіше

Про Tucha та партнерство:
 • Як Ви познайомилися з нами?

Так склалося, що в одній з компаній, де я працюю зараз, раніше працював інший системний адміністратор. Оскільки компанія вирішила перенести робочі дані у хмару Tucha, попередній адміністратор почав підготовку перенесення даних, а вже я зайнявся сервером та безпосередньо перенесенням. Так і відбулося знайомство з вашою компанією, вже за фактом роботи.

 • Поділіться Вашими враженнями від роботи та партнерства з Tucha:

Враження дуже позитивні. У Tucha чудова служба підтримки і менеджери. Але найголовніше — це НАДІЙНІСТЬ!

У Tucha чудова служба підтримки і менеджери

Про хмари:
 • Назвіть декілька причин застосовувати хмари в бізнесі:

Серед головних переваг хмарних технологій можна виділити:

 1. більш швидку розробку та впровадження клієнтських сервісів;
 2. гнучке масштабування і отримання необхідних ресурсів за запитом без купівлі ІТ-обладнання;
 3. підвищення відмовостійкості;
 4. можливість зняти частину навантаження з ІТ-відділу.

А ще з хмарами користувач платить тільки за ті потужності, які потрібні для роботи просто зараз. При цьому не потрібно перейматися через продуктивність свого сервера — усі ці задачі бере на себе хмарний провайдер.

 


 

Дійсно, хмари корисні та вигідні для будь-якого бізнесу, і щоб перейти в них, просто звертайтеся до нас. А ми дякуємо Олександру за бесіду та бажаємо йому успіхів і подальшого зростання!
 

Поділитися:
Статті по темі

Ми завжди раді разом з партнерами вирішувати задачі наших спільних клієнтів. А бесіди з партнерами про їх кар'єрний шлях, досвід у бізнесі та важливі уроки — це окреме задоволення. Цього місяця ми поспілкувалися з Сергієм Жигалкіним, керуючим директором веб-студії «Курсор», про корисні звички для досягнення цілей, досвід співпраці з Tucha, користь хмар та багато іншого.

Цього місяця поспілкувалися про професійний шлях та життєві уроки, про бізнес і місце партнерства в ньому з Олександром Возним, виконавчим директором компанії «Девлаб Україна». Олександр розповів про те, з чого починалася його кар'єра, до усвідомлення яких важливих речей він дійшов до цього моменту та як зав'язувалася співпраця з Tucha. 

Партнерство — важлива частина розвитку нашого бізнесу. При цьому, партнери для нас — це, передусім, однодумці, з якими набагато легше робити клієнтів щасливими. Не так давно ми писали про те, на яких засадах будує партнерські відносини наша компанія і чому співпраця з Tucha — це куди більше, ніж просто фінансові вигоди. Тепер вирішили поспілкуватися з партнерами...

Співпраця Tucha з партнерами — це завжди далеко не лише про гроші. Це і взаємна підтримка, і спільна робота над тим, щоб кожен клієнт був повністю задоволеним. Таке бачення партнерства і в Меїра Маєвського, засновника та керівника компанії CYBERtool. В інтерв’ю Меїр поділився історією створення команди та баченням її місії. Також партнер розповів, що саме вплинуло на початок співпраці з Tucha, і навів головні аргументи на користь хмар.

Карантин приніс новий важливий досвід компаніям по всьому світу, навчивши швидко пристосовуватися до змін. Багато в чому організувати віддалену роботу у цей час та підтримати працездатність бізнесу допомогли хмари. Ми дізналися у партнерів, як їхні компанії переходили в онлайн-режим, та поставили кілька запитань...

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись