Олександр Дроздов: Ми намагаємося співпрацювати з лідерами ринку, тому звернулися в Tucha

 1. Головна
 2. Блог
 3. Інтерв'ю
 4. Олександр Дроздов: Ми намагаємося співпрацювати з лідерами ринку, тому звернулися в Tucha
Категорії

У сучасному світі обставини безперервно змінюються. Те, що залишається незмінним, — це наша традиція проводити інтерв'ю з партнерами. ;-) Цього місяця ми поспілкувалися з давнім партнером Tucha Олександром Дроздовим, комерційним директором компанії «Камала Софт». Олександр розповів нам про те, яку користь приносить його компанія різним напрямам бізнесу, які вміння допомагають впевнено досягати своїх цілей та чому використання хмарних рішень — завжди плюс для бізнесу.

Про себе та компанію:
 • Розкажіть трішки про свою компанію: який головний напрям діяльності «Камала Софт», хто Ваші клієнти:
Олександр Дроздов

Наша компанія допомагає побудувати ефективну систему керування підприємством та автоматизувати всі аспекти її роботи за допомогою комплексних систем для керування бізнесом.

Серед наших клієнтів здебільшого представники середнього та великого бізнесу з різних сфер діяльності: будівництво, торгівля, виробництво, фінанси і сервіс.

Ми є розробниками системи для автоматизації будівельних компаній — «Камала. Будівництво», ефективність якої вже оцінили багато будівельних холдингів.

Нещодавно лінійка програмних продуктів «Камала» поповнилася новим рішенням — «Камала. Нерухомість», призначеним для автоматизації роботи підприємств, які займаються продажем будь-яких видів нерухомості.

Факапи та життєві уроки:
 • Про які важливі речі Ви хотіли б знати на початку своєї кар'єри:

80% часу необхідно слухати свого клієнта і тільки 20% — продавати.

 • Які помилки були на Вашому професійному шляху? Що корисного отримали завдяки їм?

Не можна осягнути неосяжне. У всіх компаній буває такий період, коли з радістю берешся за будь-який проект, котрий підвернувся. З часом приходить розуміння того, що важливо усвідомлювати свої сильні та слабкі сторони, вибрати цільовий сегмент ринку, який дозволяє максимально реалізувати свої переваги.

 • Про які речі з часом перестала турбуватися Ваша команда?

Згодом ми переглянули свої погляди на роботу всередині команди та з клієнтами загалом. Тепер не тільки клієнти вибирають нас, але і ми вибираємо, з ким працювати. Наша мета — максимально якісно та швидко вирішити задачу клієнта, і, якщо ми бачимо, що компанія, яка звернулася до нас, не стосується нашого профілю, ми переспрямуємо клієнта до партнера, що спеціалізується на даній тематиці.

 • Розкажіть про корисні якості та вміння, які допомагають Вам досягати своїх цілей:

Це гнучке мислення, швидка реакція на зовнішні фактори та вміння говорити з клієнтом «однією мовою».

 • Поділіться головною радою, як реалізувати себе в професії:

Постійно розвивайтесь та вдосконалюйте свої навички!

З часом приходить розуміння того, що важливо усвідомлювати свої сильні та слабкі сторони, вибрати цільовий сегмент ринку, який дозволяє максимально реалізувати свої переваги

Про Tucha і партнерство:
 • Розкажіть, чому Ви вирішили стати партнерами Tucha:

Ми завжди намагаємося співпрацювати з лідерами ринку в своїх сегментах, тому і звернулися в Tucha.

 • Поділіться враженнями від партнерства з нами:

На поточний момент Tucha ні разу не підвела нас, всі наші запити оброблялися швидко та якісно.

Ми завжди намагаємося співпрацювати з лідерами ринку в своїх сегментах, тому і звернулися до Tucha

Про хмари:
 • Назвіть міфи про використання хмарних рішень, які виявилися неправдою:

Сьогодні міфів, пов'язаних з використанням хмарних рішень в бізнесі, практично не залишилося. Раніше зустрічалася така інформація, що хмари — це небезпечно та дорого, проте ці міфи з часом розвіялися.

 • Які існують головні причини використовувати хмари в бізнесі?

Переваги хмар — це:

 • Безпека та надійність.
 • Заощадження коштів, оскільки утримання власного сервера та відповідного фахівця вимагає великих фінансових вкладень.
 • Швидкий старт і технічна підтримка з боку провайдера.
 • Поділіться порадою з тими, хто ще не перейшов у хмари:

Якщо є сумніви, переходити у хмари або ні, протестуйте хмарні сервери від Tucha та оцініть їх переваги самостійно.

Якщо є сумніви, переходити у хмари або ні, протестуйте хмарні сервери від Tucha та оцініть їх переваги самостійно


 

Ось таким корисним вийшло наше інтерв'ю. Ми вдячні Олександру за бесіду та довірче партнерство. Щиро бажаємо команді «Камала Софт» подальших успіхів у розвитку! 

Поділитися:
Статті по темі

Завершення року — час підбивати підсумки та планувати рік наступний. 2020-й поставив перед бізнесом чимало нових викликів, тож ми поцікавилися у партнерів Tucha, які головні прозріння приніс їм рік, що минає, на чому вони зосереджували сили і увагу, а що відкинули як неважливе. Також попросили партнерів поділитися з нами цілями на 2021 рік у веденні бізнесу, мотивації команди та особистому розвитку. Вийшло цікаво, рекомендуємо до прочитання. 

Інтерв'ю з партнерами Tucha — наша чудова щомісячна традиція. Цього разу про уроки в бізнесі, про важливі звички, які допомагають досягати цілей, та про користь партнерства ми поговорили з Оксаною Крук, Account Manager'ом компанії Wise IT. А ще Оксана поділилася порадами, як реалізувати себе в кар'єрі та досягати відмінних результатів в роботі.

Ми завжди раді разом з партнерами вирішувати задачі наших спільних клієнтів. А бесіди з партнерами про їх кар'єрний шлях, досвід у бізнесі та важливі уроки — це окреме задоволення. Цього місяця ми поспілкувалися з Сергієм Жигалкіним, керуючим директором веб-студії «Курсор», про корисні звички для досягнення цілей, досвід співпраці з Tucha, користь хмар та багато іншого.

Цього місяця поспілкувалися про професійний шлях та життєві уроки, про бізнес і місце партнерства в ньому з Олександром Возним, виконавчим директором компанії «Девлаб Україна». Олександр розповів про те, з чого починалася його кар'єра, до усвідомлення яких важливих речей він дійшов до цього моменту та як зав'язувалася співпраця з Tucha. 

Партнерство — важлива частина розвитку нашого бізнесу. При цьому, партнери для нас — це, передусім, однодумці, з якими набагато легше робити клієнтів щасливими. Не так давно ми писали про те, на яких засадах будує партнерські відносини наша компанія і чому співпраця з Tucha — це куди більше, ніж просто фінансові вигоди. Тепер вирішили поспілкуватися з партнерами...

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись