Оксана Крук: Разом з Tucha ми можемо запропонувати замовникам набагато більше

 1. Головна
 2. Блог
 3. Інтерв'ю
 4. Оксана Крук: Разом з Tucha ми можемо запропонувати замовникам набагато більше
Категорії

Інтерв'ю з партнерами Tucha — наша чудова щомісячна традиція. Цього разу про уроки в бізнесі, про важливі звички, які допомагають досягати цілей, та про користь партнерства ми поговорили з Оксаною Крук, Account Manager'ом компанії Wise IT. А ще Оксана поділилася порадами, як реалізувати себе в кар'єрі та досягати відмінних результатів в роботі.

Про себе і компанію:
 • Оксана, розкажіть трішки про себе та свою компанію: який напрям діяльності Wise IT, хто Ваші клієнти:
Оксана Крук

Wise IT — український IT-інтегратор, який пропонує повний спектр IT-послуг та комплексні рішення будь-якої складності. Компанія є партнером Google, VMware, Huawei, Autodesk, Cisco, Dell, HPE та інших вендорів. Серед клієнтів — ПриватБанк, StarLightMedia, Нова Пошта, TUI, rabota.ua, ProZorro.Sale, Укргідроенерго та багато інших.

Компанія Wise IT вийшла на ринок у 2017 році з командою фахівців, за спиною яких — 15-річний досвід у створенні та підтримці IT-інфраструктур.

Про уроки в житті та бізнесі:
 • Про які важливі речі Ви хотіли б знати на початку своєї кар'єри?

За три роки роботи в компанії я зрозуміла, що менеджер повинен бути не просто зацікавленим, а натхненним своєю справою, людьми та атмосферою в компанії. Якщо співробітник вірить у те, що його дії мають сенс, то ці переконання дійсно позитивно впливають на результати.

 • Чи існують речі, про які Ви з плином часу перестали турбуватися?

Я взагалі з часом перестала турбуватися. ;-)

 • Розкажіть про корисні уміння, які допомагають в бізнесі та в роботі з клієнтами зокрема:

Серед корисних умінь можу виділити такі: бути злегка психологом, розуміти потреби клієнтів, підбирати необхідні рішення та ефективно відстоювати інтереси компанії.

 • Поділіться порадами про те, як реалізувати себе в обраній професії:

Головні рекомендації — постійно бути в русі, здобувати нові знання та вдосконалювати свої вміння.

...менеджер повинен бути не просто зацікавленим, а натхненним своєю справою, людьми та атмосферою в компанії

Про Tucha і партнерство:
 • Що стало вирішальним фактором для початку співпраці з Tucha? Які враження у Вас від партнерства з нами?

Цінність Wise IT для замовників, в першу чергу, полягає у тому, що компанія може вирішувати нестандартні задачі, а не лише продавати готові продукти. Разом з Tucha ми можемо запропонувати замовникам набагато більше. Це і стало головною причиною початку партнерства з Tucha.

Щодо вражень від співпраці, вони тільки позитивні. :-)

Разом з Tucha ми можемо запропонувати замовникам набагато більше

Про хмари:
 • Поділіться найбільш частими міфами про хмари:

Міфів, пов'язаних з використанням хмарних рішень в бізнесі, стає все менше. Серед тих, які зустрічалися раніше: хмари — це дорого, складно і не завжди безпечно. Насправді, все зовсім навпаки.

 • Які причини застосовувати хмарні рішення в бізнесі можете назвати? Поділіться радою з тими, хто і досі не перейшов у хмари:

Переваг у використанні хмар чимало, а в умовах карантину їх ще більше. Завдяки хмарам можна легко та швидко організувати віддалений формат роботи практично для будь-якої компанії. Крім того, хмарні рішення дозволяють надійно розміщувати важливі дані та додатково убезпечити їх від доступу сторонніх осіб, що важливо як для великих компаній, так і для малого бізнесу.

А порада така: переходьте у хмари, щоб мати доступ до робочих даних та програм з будь-якого куточка світу! Адже це як ніколи актуально.

 


 

Ось таким коротким, але насиченим практичними рекомендаціями вийшло наше інтерв'ю. Дякуємо Оксані за бесіду, а всій команді Wise IT — за активну співпрацю. Бажаємо подальших успіхів та реалізації всіх задуманих планів!

Поділитися:
Статті по темі

Карантинні обмеження — не завада проведенню традиційних інтерв’ю з партнерами. Цього місяця ми віддалено поспілкувалися з Дмитром Тіщенком, директором компанії Geniustudio. Під час бесіди партнер розповів, з чого починався та як розвивався його кар’єрний шлях і чому навчили зроблені помилки. А ще наш колега поділився досвідом роботи із хмарами та розповів, вирішенню яких бізнес-задач вони суттєво сприяють. 

Партнер розповів, які саме напрями активно розвиває група компаній, що допомагає всій команді та особисто йому впевнено зростати і які помилки зрештою обернулися цінними уроками. Про історію знайомства з Tucha, перспективи та вагомі переваги хмар для бізнесу — у нашому інтерв’ю.

Як українські компанії впоралися з задачами, котрі приніс карантин? Ми поділилися своїми спостереженнями та дізналися, який досвід мають наші партнери — експерти у галузі автоматизації бізнесу

Партнер поділився з нами філософією своєї команди, підходом до роботи і клієнтів, а також розповів про те, яким був його шлях до створення власного бізнесу. І, звичайно ж, поговорили про користь хмар та практичне застосування їх у роботі.

Друзі, продовжуємо традицію щомісяця спілкуватися з нашими партнерами про бізнес та місце хмарних технологій у ньому. Цього разу історією про кар’єрний шлях та важливі життєві уроки поділився Сергій Оношенко, директор компанії QWERTY Group. Впевнені, досвід та практичні поради Сергія стануть у пригоді багатьом з нас! 

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись