Оксана Крук: Разом з Tucha ми можемо запропонувати замовникам набагато більше

 1. Головна
 2. Блог
 3. Інтерв'ю
 4. Оксана Крук: Разом з Tucha ми можемо запропонувати замовникам набагато більше
Категорії

Інтерв'ю з партнерами Tucha — наша чудова щомісячна традиція. Цього разу про уроки в бізнесі, про важливі звички, які допомагають досягати цілей, та про користь партнерства ми поговорили з Оксаною Крук, Account Manager'ом компанії Wise IT. А ще Оксана поділилася порадами, як реалізувати себе в кар'єрі та досягати відмінних результатів в роботі.

Про себе і компанію:
 • Оксана, розкажіть трішки про себе та свою компанію: який напрям діяльності Wise IT, хто Ваші клієнти:
Оксана Крук

Wise IT — український IT-інтегратор, який пропонує повний спектр IT-послуг та комплексні рішення будь-якої складності. Компанія є партнером Google, VMware, Huawei, Autodesk, Cisco, Dell, HPE та інших вендорів. Серед клієнтів — ПриватБанк, StarLightMedia, Нова Пошта, TUI, rabota.ua, ProZorro.Sale, Укргідроенерго та багато інших.

Компанія Wise IT вийшла на ринок у 2017 році з командою фахівців, за спиною яких — 15-річний досвід у створенні та підтримці IT-інфраструктур.

Про уроки в житті та бізнесі:
 • Про які важливі речі Ви хотіли б знати на початку своєї кар'єри?

За три роки роботи в компанії я зрозуміла, що менеджер повинен бути не просто зацікавленим, а натхненним своєю справою, людьми та атмосферою в компанії. Якщо співробітник вірить у те, що його дії мають сенс, то ці переконання дійсно позитивно впливають на результати.

 • Чи існують речі, про які Ви з плином часу перестали турбуватися?

Я взагалі з часом перестала турбуватися. ;-)

 • Розкажіть про корисні уміння, які допомагають в бізнесі та в роботі з клієнтами зокрема:

Серед корисних умінь можу виділити такі: бути злегка психологом, розуміти потреби клієнтів, підбирати необхідні рішення та ефективно відстоювати інтереси компанії.

 • Поділіться порадами про те, як реалізувати себе в обраній професії:

Головні рекомендації — постійно бути в русі, здобувати нові знання та вдосконалювати свої вміння.

...менеджер повинен бути не просто зацікавленим, а натхненним своєю справою, людьми та атмосферою в компанії

Про Tucha і партнерство:
 • Що стало вирішальним фактором для початку співпраці з Tucha? Які враження у Вас від партнерства з нами?

Цінність Wise IT для замовників, в першу чергу, полягає у тому, що компанія може вирішувати нестандартні задачі, а не лише продавати готові продукти. Разом з Tucha ми можемо запропонувати замовникам набагато більше. Це і стало головною причиною початку партнерства з Tucha.

Щодо вражень від співпраці, вони тільки позитивні. :-)

Разом з Tucha ми можемо запропонувати замовникам набагато більше

Про хмари:
 • Поділіться найбільш частими міфами про хмари:

Міфів, пов'язаних з використанням хмарних рішень в бізнесі, стає все менше. Серед тих, які зустрічалися раніше: хмари — це дорого, складно і не завжди безпечно. Насправді, все зовсім навпаки.

 • Які причини застосовувати хмарні рішення в бізнесі можете назвати? Поділіться радою з тими, хто і досі не перейшов у хмари:

Переваг у використанні хмар чимало, а в умовах карантину їх ще більше. Завдяки хмарам можна легко та швидко організувати віддалений формат роботи практично для будь-якої компанії. Крім того, хмарні рішення дозволяють надійно розміщувати важливі дані та додатково убезпечити їх від доступу сторонніх осіб, що важливо як для великих компаній, так і для малого бізнесу.

А порада така: переходьте у хмари, щоб мати доступ до робочих даних та програм з будь-якого куточка світу! Адже це як ніколи актуально.

 


 

Ось таким коротким, але насиченим практичними рекомендаціями вийшло наше інтерв'ю. Дякуємо Оксані за бесіду, а всій команді Wise IT — за активну співпрацю. Бажаємо подальших успіхів та реалізації всіх задуманих планів!

Поділитися:
Статті по темі

Завершення року — час підбивати підсумки та планувати рік наступний. 2020-й поставив перед бізнесом чимало нових викликів, тож ми поцікавилися у партнерів Tucha, які головні прозріння приніс їм рік, що минає, на чому вони зосереджували сили і увагу, а що відкинули як неважливе. Також попросили партнерів поділитися з нами цілями на 2021 рік у веденні бізнесу, мотивації команди та особистому розвитку. Вийшло цікаво, рекомендуємо до прочитання. 

Цього місяця ми поспілкувалися з давнім партнером Tucha Олександром Дроздовим, комерційним директором компанії «Камала Софт». Олександр розповів нам про те, яку користь приносить його компанія різним напрямам бізнесу, які вміння допомагають впевнено досягати своїх цілей та чому використання хмарних рішень — завжди плюс для бізнесу.

Ми завжди раді разом з партнерами вирішувати задачі наших спільних клієнтів. А бесіди з партнерами про їх кар'єрний шлях, досвід у бізнесі та важливі уроки — це окреме задоволення. Цього місяця ми поспілкувалися з Сергієм Жигалкіним, керуючим директором веб-студії «Курсор», про корисні звички для досягнення цілей, досвід співпраці з Tucha, користь хмар та багато іншого.

Цього місяця поспілкувалися про професійний шлях та життєві уроки, про бізнес і місце партнерства в ньому з Олександром Возним, виконавчим директором компанії «Девлаб Україна». Олександр розповів про те, з чого починалася його кар'єра, до усвідомлення яких важливих речей він дійшов до цього моменту та як зав'язувалася співпраця з Tucha. 

Партнерство — важлива частина розвитку нашого бізнесу. При цьому, партнери для нас — це, передусім, однодумці, з якими набагато легше робити клієнтів щасливими. Не так давно ми писали про те, на яких засадах будує партнерські відносини наша компанія і чому співпраця з Tucha — це куди більше, ніж просто фінансові вигоди. Тепер вирішили поспілкуватися з партнерами...

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись