Дмитро Тіщенко: Ми приємно здивовані стабільністю позитивної роботи з Tucha

  1. Головна
  2. Блог
  3. Інтерв'ю
  4. Дмитро Тіщенко: Ми приємно здивовані стабільністю позитивної роботи з Tucha
Категорії

Карантинні обмеження — не завада проведенню традиційних інтерв’ю з партнерами. Цього місяця ми віддалено поспілкувалися з Дмитром Тіщенком, директором компанії Geniustudio. Під час бесіди партнер розповів, з чого починався та як розвивався його кар’єрний шлях і чому навчили зроблені помилки. А ще наш колега поділився досвідом роботи із хмарами та розповів, вирішенню яких бізнес-задач вони суттєво сприяють. 

Про себе та компанію:

Розкажіть трішки про себе і свою компанію: як давно Ви працюєте в Geniustudio, чим займається компанія, хто Ваші клієнти:

Починаючи з 2012 року, озброївшись сучасними технологіями і створивши команду експертів, ми почали виходити на інтернет-ринок та змінювати його на краще.

Я починав свою кар'єру на посаді Web Developer в цій команді. Поступово став лідером команди, а на початку 2017 року одержав пропозицію стати партнером засновника і поступово обійняти посаду директора.

Дмитро Тіщенко

Основна послуга компанії — розробка вебсайтів будь-якої складності під ключ і подальше їх супроводження та розвиток. Також ми займаємося айдентикою, просуванням та рекламою.

Основна частина наших партнерів (клієнтів) — це середній і малий бізнес, який вимагає диджиталізації своїх послуг, продажу та просування товарів чи послуг в інтернеті: починаючи з невеликих стартапів, односторінкових сайтів та закінчуючи торговими майданчиками з мільйонами товарів. Основні країни, де ми успішно розгорнули багато проєктів, — це країни ближнього зарубіжжя, США, Австралія. Серед недавніх нових партнерів хотілося б виділити мережу ювелірних виробів CavaCool, топову сантехніку німецької якості Hansgrohe, логістичну систему транспортування автомобілів по США ATC, великий український інтернет-магазин Наша Стройка.

Поділіться задачами, які успішно вирішує Ваша компанія, завдяки хмарним технологіям зокрема:

Хмарні рішення дозволяють нам реалізувати багато етапів життєвого циклу проєктів. Наприклад: прототипування, розробка та контроль версій, розробка CRM-систем і синхронізація з ними, систем обліку і контролю 1С:Підприємство.

Хмарні рішення дозволяють нам реалізувати багато етапів життєвого циклу проєктів

Факапи і життєві уроки:

Про які важливі речі щодо ведення бізнесу Ви дізналися лише з часом?

Тільки після початку пандемії ми усвідомили те, що віддалена робота може бути такого ж рівня, як і в офісі. Статус золотого співробітника можна отримати, не відвідуючи офіс.

Факапів на професійному шляху майже не уникнути. Які корисні уроки Вам принесли помилки, котрих Ви припустилися?

Перший урок — це розуміння того, що для кожної посади в компанії повинен бути регламент.

Ще один полягає у тому, що скрипти і боти дуже корисні для автоматизації та полегшення бізнес-процесів всередині компанії.

Про які речі Ви з часом перестали турбуватися?

Практично все, що хвилювало мене на початку кар'єри, продовжує турбувати тією чи іншою мірою і сьогодні.

Можливо, це результат правильно розподілених пріоритетів. :)

Розкажіть про корисні звички, які допомагають Вам досягати своїх цілей:

Серед таких звичок — спорт, книги, підвищення експертності, спілкування з людьми різних верств.

Поділіться головною порадою, як реалізувати себе в професії:

Уміння не здаватися у важкі моменти і знаходити рішення проблем завжди дають другий шанс.

Тільки після початку пандемії ми усвідомили те, що віддалена робота може бути такого ж рівня, як і в офісі

Про Tucha і партнерство:

Як Ви познайомилися з нами?

Ми вибирали лідера на ринку для постійної співпраці. Знайомство з Tucha було у вигляді звернення через сайт.

Поділіться враженнями від партнерства за цей час:

Приємно здивовані ціновою політикою, швидкістю обробки звернень, лояльним ставленням до потреби технічних налаштувань і підтримки серверів та, звичайно, стабільністю цих позитивних моментів вже не перший рік.

Приємно здивовані ціновою політикою Tucha, швидкістю обробки звернень, лояльним ставленням до потреби технічних налаштувань і підтримки серверів та, звичайно, стабільністю цих позитивних моментів вже не перший рік

Про хмари:

Які міфи щодо використання хмарних рішень Вам зустрічалися:

Важко дати відповідь, адже першого дня знайомства з хмарою у мене було чітке розуміння, що це, які плюси і мінуси є у хмар.

Назвіть головні причини застосовувати хмари в бізнесі:

Це ціна, обслуговування та проста зміна складу послуги.

Поділіться порадою з тими, хто ще не перейшов у хмари:

Якщо вас дійсно цікавлять такі можливості, як доступ до даних звідусіль, автоматизація, стандартизація, масштабування, резервування, швидкість отримання сервісу, вам варто звернути увагу на хмарні рішення для вашого бізнесу.

Головні причини застосовувати хмари в бізнесі — це ціна, обслуговування та проста зміна складу послуги

 


 

Дякуємо Дмитрові за бесіду та приділений час. Бажаємо всій команді Geniustudio задоволених клієнтів і вдалого втілення у життя всього запланованого!

А ми продовжуємо активно працювати над новими корисними матеріалами. Слідкуйте за оновленнями у блозі, друзі!
 

Поділитися:
Статті по темі

Під час нещодавнього візиту до Львова ми відвідали нашого давнього та надійного партнера — компанію Auspex і мали нагоду особисто поспілкуватися з її керівником Ігорем Королем. Ігор розповів про істинні цінності та місію своєї компанії, а також про власний шлях у кар’єрі з його помилками та уроками. Крім цього, партнер поділився успішним досвідом використання хмарних рішень і окреслив бізнес-задачі, вирішенню яких щонайкраще сприяють хмари. Вийшло щиро та, як завжди, корисно.

Віталій розповів, коли та як розпочався його кар’єрний шлях, які фатальні помилки траплялися у цей період та які інструменти допомогли подолати їх наслідки та запобігти повторенню у майбутньому. Також наш партнер поділився думкою про незамінну користь хмар для сучасного ведення бізнесу. Особливо цінні поради Віталій надав початківцям в ІТ-галузі, які бажають розвиватися і ставати професіоналами. Словом, вийшло змістовно, рекомендуємо до прочитання.

Інтерв’ю з партнерами — чудова нагода обмінятися корисним досвідом щодо ведення бізнесу. Цього разу ми дистанційно поспілкувалися з Нестором Копитком, співзасновником і директором з маркетингу компанії Zrobleno Solutions. Партнер розповів, про що хотів би знати на початку свого бізнесу, як долає перешкоди зараз та що насправді криється за хмарними міфами.

З рекламним агентством «Прайд» ми співпрацюємо з 2013 року, і за цей час партнерство переросло в міцну дружбу. Нещодавно ми поспілкувалися із засновником і керівником компанії Євгеном Рясним. Під час бесіди Євген поділився історією створення своєї справи та можливостями агентства, а також розповів, як підходив би до відкриття бізнесу сьогодні. Про корисні якості для досягнення цілей, хмарні міфи та практичне застосування хмар у роботі — у нашому новому інтерв'ю.

Партнер розповів, які саме напрями активно розвиває група компаній, що допомагає всій команді та особисто йому впевнено зростати і які помилки зрештою обернулися цінними уроками. Про історію знайомства з Tucha, перспективи та вагомі переваги хмар для бізнесу — у нашому інтерв’ю.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись