Tucha — іменинниця. Нам — 16 років!

  1. Головна
  2. Блог
  3. Свята
  4. Tucha — іменинниця. Нам — 16 років!
Категорії

20 липня наша компанія відсвяткувала свій День народження. Не багато не мало, а вже 16 років ми працюємо на ІТ-царині та є надійним постачальником хмарних рішень як для українського, так і для закордонного бізнесу. 

1

Традиційно цього дня ми щороку дякуємо всім, хто поруч з нами, вітаємо один одного у команді, святкуємо та говоримо про майбутнє. А потім — розповідаємо, як зустріли нову важливу дату. ;-)

2

Оскільки наша команда і досі здебільшого працює віддалено, то й святкували в онлайн-форматі. Одразу після закінчення робочого дня команда Tucha була на зв’язку. Побачилися, хто давно не бачився, вдосталь поговорили, посміялися, обмінялися привітаннями, побажаннями й останніми новинами. Окремо обсудили амбітні плани на майбутнє. Приємним доповненням до свята стали смаколики від компанії. Загалом, було чудово, та ми все ж вже дуже чекаємо на безпечне повернення до живого спілкування, бо його ніщо не заміняє повною мірою!

3

Річниця компанії була б неможливою без наших клієнтів, партнерів і колег по бізнесу. Дякуємо кожному з вас за довіру, цікаві задачі та щоденну мотивацію ставати ще кращими. Обіцяємо й надалі працювати на совість і на користь вам та з любов’ю вкладатися у справу, якою живемо. А собі бажаємо втілення у життя всіх задумів та ідей, за які беремося.

Зі святом!  

4
Поділитися:
Статті по темі

Незалежній Україні — 30! Вітаємо кожного, хто є частиною цієї історії. Які б віхи не проходила країна за цей час, вона встояла. Докладаймо разом ще більше зусиль, аби зробити теперішнє кращим для себе, а майбутнє — для нащадків. Цінуймо, оберігаємо та вкладаймо свої вміння і любов у розвиток і становлення нашої країни. Україно, міцній попри всі негаразди. А всіх українців — зі святом!

З Великоднем, друзі! Святкування вдома це і традиція, і необхідність у наші часи, тож відсвяткуймо з найближчими. Бажаємо всім нам здоров'я, миру, в країні і на душі, і змін лише на краще. Смачної паски!

Піклуйтесь про себе і близьких, як ми тут в Tucha піклуємося про дані своїх клієнтів! :)

Бажаємо міцного здоров’я і здійснення найкращих сподівань!

Друзі, незалежній Україні — 29. Щороку наша країна переживає нові доленосні події і змінюється. Разом з нею змінюємося і ми. Бажаємо країні та кожному українцю, щоб всі ці зміни були на краще і не лише гартували характер, а й ставали сходинками до гідного майбутнього.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись