Новий веб-інтерфейс для роботи з електронною поштою

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Новий веб-інтерфейс для роботи з електронною поштою
Категорії
Привіт друзі!

У нас є гарні новини для всіх клієнтів, які користуються послугою TuchaHosting: тепер для роботи з електронною поштою в браузері можна використовувати не тільки старий добрий RoundCube, а й більш сучасне додаток, яке називається RainLoop.
Щоб використовувати його, можна відразу направити свій браузер за адресою, який відповідає використовуваному Вами поштового сервера, додавши до нього префікс webmail. Наприклад, для користувачів поштового сервера ths3.tucha.ua адреса буде webmail.ths3.tucha.ua, для користувачів сервера ths4.tucha.uawebmail.ths4.tucha.ua і так далі.

Далі потрібно лише ввести свої адресу та пароль від поштової скриньки:

Novyj veb-interfejs dlya raboty s elektronnoj pochtoj_2

Якщо ви звикли заходити в інтерфейс керування електронною поштою через панель управління ISPmanager, робіть все як завжди, але тепер можна скористатися звичним додатком RoundCube або спробувати RainLoop:

Novyj veb-interfejs dlya raboty s elektronnoj pochtoj_3

Дизайн інтерфейсу RainLoop більш сучасний, він відмінно вписується як в монітор комп'ютера, так і в екранчик смартфона.

Novyj veb-interfejs dlya raboty s elektronnoj pochtoj_4

Текстовий редактор більш функціональний, а щоб вставити зображення з буфера обміну (наприклад, знімок екрана, збережений туди натисканням клавіші PrintScreen), досить натиснути в потрібному місці комбінацію клавіш Shift + Insert або Ctrl + V.

Novyj veb-interfejs dlya raboty s elektronnoj pochtoj_5

При бажанні можна налаштувати інтерфейс відповідно до власних уявлень про прекрасне, вибрати тему оформлення, мову локалізації та параметри відображення інформації:

Novyj veb-interfejs dlya raboty s elektronnoj pochtoj_6

Ми щиро сподіваємося на те, що вам сподобається взаємодіяти з RainLoop.
Бажаємо, щоб ваші кореспонденти завжди оперативно і детально відповідали на ваші повідомлення, а нові повідомлення в папці «Вхідні» були тільки з хорошими новинами!

Поділитися:
Статті по темі

Сьогодні продовжимо розвивати тему швидких віртуальних серверів і розглянемо, як організувати поштовик на VPS

Таке питання нерідко виникає у користувачів під час підключення їхнього віртуального сервера до мережі Інтернет. Розповідаємо, що таке віртуальний маршрутизатор та які його функції.

Ділимося корисною інформацією для користувачів віртуальних машин. До служби техпідтримки Tucha досить часто звертаються клієнти з питанням, як налаштувати прокидання портів до сервера...

З листів до служби техпідтримки Tucha народжуються справжні статті. Так, нещодавно до нас звернувся клієнт із запитом роз’яснити, що відбувається при з'єднаннях всередині VPN-тунелю між офісом користувача та середовищем у хмарі, а також при з’єднаннях поза VPN-тунелем. Тож увесь текст, наведений нижче, — це реальний лист, який ми надіслали одному з клієнтів у відповідь на його запитання. Звісно, змінили IP-адреси, аби не деанонімізувати клієнта. Але, так, служба технічної підтримки Tucha справді славиться своїми розгорнутими відповідями та змістовними листами. :-)

Розповімо вам прохолодну історію про те, як «треті особи» намагалися перешкодити роботі наших клієнтів і як ця проблема була вирішена ...

Закрити
Замовити зворотній дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись