fbpx

Як Tucha 14-річчя святкувала

2019-07-23T13:22:13+00:00Июль 23rd, 2019|Блог|

Це було чудово! Якщо дуже коротко. :)

А якщо ви бажаєте знати всі подробиці, читайте наш огляд.

День народження Tucha ми традиційно святкуємо 20 липня. Цього року наша дата припала на суботу, тож вихідний перетворився у справжнісіньке свято!

Місцем святкування обрали затишний і колоритний ресторан на воді, з якого відкривається чудовий краєвид на озеро. Уся родина Tucha зібралася за смачним столом. Ласували, багато сміялися, жартували, вітали один одного та приймали вітання від знайомих, колег по бізнесу і партнерів.

 

Трішки пізніше до нас завітав почесний гість цього вечора — святковий торт. Кожного року це — черговий шедевр, зовсім не схожий на своїх попередників, але щоразу виконаний у фірмових кольорах і дуже смачний. Аби всі ласощі краще засвоювалися, багато і енергійно танцювали. І, звичайно ж, майже увесь час фотографувалися. Такі моменти варто зберігати: подивіться тільки на ці щасливі посмішки, дружні обійми та справжні емоції!

Словом, отримали купу яскравих і позитивних вражень, які точно додали натхнення усім нам на подальшу роботу. Дякуємо кожному, хто був ці роки з нами і хто лише нещодавно приєднався. А собі бажаємо успіхів та нових звершень!

 

Метки: , , , , , , ,