Спартак Поліщук: Треба полюбити свою професію

  1. Головна
  2. Блог
  3. Інтерв'ю
  4. Спартак Поліщук: Треба полюбити свою професію
Категорії

Партнерство відкриває чимало нових можливостей для його учасників. Допомагає обмінюватися практичним досвідом, цінними порадами і просто плідно проводити час разом. Саме цьому ми й присвятили нашу нещодавню зустріч зі Спартаком Поліщуком, засновником компанії Rubicon, що виступила одним з організаторів семінару «Анатомія бізнесу» 26 листопада 2019 року у Чернігові. Оскільки ми теж взяли активну участь у заході, із задоволенням поспілкувалися зі Спартаком та підготували цікаве інтерв’ю.

Спартак Полищук Рубикон
Про себе та компанію:

Розкажіть трішки про себе і свою компанію: як давно Ви відкрили свій бізнес, чим займається компанія, хто Ваші клієнти:

Ми порівняно молода компанія, самостійно працюємо з цього літа. Займаємося впровадженням CRM-систем, їх супроводом, а також навчаємо користуватися CRM-системами. Наші клієнти — це представники малого, середнього та великого бізнесу, які пов’язані з продажами.

Факапи і життєві уроки:

Важливі речі, про які Ви хотіли б знати на початку заснування свого бізнесу:

Як-то кажуть, якби знав, де впадеш, то підклав би соломи. Насправді ж, хотілося б знати, кому і що я можу довірити та, власне, довіритися. Наразі вважаю, що я, як засновник, забагато обов’язків брав на себе. Через це мав мало вільного часу, і це, звичайно, забирало сили. Тому на початку свого шляху я, напевне, більше б делегував задачі.

Помилки, яких Ви припустилися на кар’єрному шляху, і що корисного здобули завдяки їм:

Це, знову ж таки, відсутність делегування з мого боку. Потрібно більше довіряти своїм колегам і не боятися доручати їм відповідальні задачі. Спочатку я боявся цього, думав, що лише самотужки можу виконати ту чи іншу справу, але зараз розумію, що це і було помилкою. 

Речі, про які з часом Ви перестали турбуватися:

Я вже не так турбуюся про те, що щось не вийде або піде не так. Моя дружина завжди говорить мені: «Не думай, як воно буде, просто роби, і в тебе все вийде якнайкраще». І зараз ми працюємо, впроваджуємо CRM-системи нашим клієнтам, організовуємо заходи (як-от «Анатомія бізнесу» спільно з Бітрікс24), і, дійсно, все виходить добре. 

Тож дружина є Вашою підтримкою та опорою…

Так, дійсно, вона була і натхненням для створення нашого самостійного проекту, і наразі постійно підтримує мене. Зокрема, під час підготовки до «Анатомії бізнесу» дружина дуже сильно допомагала нашій команді в організації.

Чи є у Вас корисні звички та якості, які допомагають Вам досягати своїх цілей?

Звісно, хоча все ще є мета, якої я поки що не досяг. Проте можу сказати, що серед моїх корисних якостей — педантичність та пунктуальність. Саме ці риси допомагають досягати поставлених цілей.

Поділіться порадою, як реалізувати себе в обраній професії:

О, тут усе дуже просто: треба полюбити свою професію. Інколи кажуть, що не людина обирає професію, а професія — людину. Загалом, я можу погодитися з цим висловом. У нас виходить так добре впроваджувати CRM-системи саме тому, що я зібрав таку команду, де всі люблю ту справу, якою вони займаються. У нас всі не просто люблять CRM-системи, а обожнюють всю CRM-філософію та її клієнтоорієнтованість. Ми пропагуємо цю філософію та виступаємо її адвокатами, можна так сказати. Тому, щоб реалізувати себе в обраній професії, треба її полюбити. Або змінити. 

Серед моїх корисних якостей — педантичність та пунктуальність
 

Спартак Полищук Рубикон на Анатомии бизнеса
Про Tucha і партнерство:

Як Ви познайомилися з нами?

Ми познайомилися з Tucha безпосередньо перед організацією заходу «Анатомія бізнесу». Дуже приємно був вражений тим, наскільки теплим видалося спілкування зі співробітниками Tucha. Ми відвідали партнерську конференцію від Tucha, що відбулася у Києві 25 жовтня 2019 року, після чого для себе точно вирішили: це — наш партнер. І визначилися саме завдяки Вашому підходу до клієнтів та до своїх партнерів.

Ваші враження від партнерства з Tucha:

Наразі враження лише позитивні. Я впевнений, що надалі вони такими й залишаться. Дійсно, дуже подобається відповідальність, щирість і відкритість Tucha. Ми дуже задоволені.

 

Дуже подобається відповідальність, щирість і відкритість Tucha
 

Спатак Полищук Партнерство с Tucha
Про хмари:

Які міфи Ви чули про використання хмарних рішень?

Перш за все, що хмари — це небезпечно. Насправді, хмари навіть є більш безпечними за використання звичайних фізичних серверів. Другий міф, що хмари — це повільно. Повірте, хмара працює швидше, ніж ті ж самі сервери. І третій міф пов’язаний з тим, що хмари — це дорого. Проте це філософське питання: з часом, дійсно, хмара може обійтися дещо дорожче, ніж фізичний сервер. Проте, зважаючи на ті переваги, які вона надає, стає очевидним, що хмара себе цілком виправдовує.

Назвіть причини використовувати хмари у бізнесі:

По-перше, хмари — це зручно. Наприклад, до тієї ж CRM-системи доступ є будь-коли, з будь-якого пристрою та з будь-якого куточка світу. По-друге, хмари — це надійно, адже використовуються безпечні дата-центри, що забезпечують безперебійну роботу. І, нарешті, хмари — це просто: не потрібно турбуватися про підтримку свого серверу, який, наприклад, знаходився б в офісі.

Поділіться порадою з тими, хто ще не перейшов у хмари:

Тут теж усе дуже просто: переходьте у хмари! Навіть з коробковими версіями CRM-систем просто долучайтеся до хмар, адже вони більш надійні, не потребують самостійного обслуговування і, взагалі, — найкращі!

…переходьте у хмари!

Ми порівняно молода компанія, самостійно працюємо з цього літа. Займаємося впровадженням CRM-систем, їх супроводом, а також навчаємо користуватися CRM-системами. Наші клієнти — це представники малого, середнього та великого бізнесу, які пов’язані з продажами. 

Поділитися:
Статті по темі

Цього місяця поспілкувалися про професійний шлях та життєві уроки, про бізнес і місце партнерства в ньому з Олександром Возним, виконавчим директором компанії «Девлаб Україна». Олександр розповів про те, з чого починалася його кар'єра, до усвідомлення яких важливих речей він дійшов до цього моменту та як зав'язувалася співпраця з Tucha. 

Партнерство — важлива частина розвитку нашого бізнесу. При цьому, партнери для нас — це, передусім, однодумці, з якими набагато легше робити клієнтів щасливими. Не так давно ми писали про те, на яких засадах будує партнерські відносини наша компанія і чому співпраця з Tucha — це куди більше, ніж просто фінансові вигоди. Тепер вирішили поспілкуватися з партнерами...

Інтерв'ю з партнерами — давня та добра традиція Tucha. Цього місяця ми поспілкувалися з Олександром Крицьким, приватним підприємцем з Одеси, і дізналися, які вміння допомагають партнеру в роботі, яких принципів дотримується його компанія та чому хмари — це завжди відмінне рішення для бізнесу.

Співпраця Tucha з партнерами — це завжди далеко не лише про гроші. Це і взаємна підтримка, і спільна робота над тим, щоб кожен клієнт був повністю задоволеним. Таке бачення партнерства і в Меїра Маєвського, засновника та керівника компанії CYBERtool. В інтерв’ю Меїр поділився історією створення команди та баченням її місії. Також партнер розповів, що саме вплинуло на початок співпраці з Tucha, і навів головні аргументи на користь хмар.

Карантин приніс новий важливий досвід компаніям по всьому світу, навчивши швидко пристосовуватися до змін. Багато в чому організувати віддалену роботу у цей час та підтримати працездатність бізнесу допомогли хмари. Ми дізналися у партнерів, як їхні компанії переходили в онлайн-режим, та поставили кілька запитань...

Закрити
Замовити зворотній дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись