Костянтин Філенко: Використовуйте хмарні рішення — це спростить життя та заощадить час і гроші

  1. Головна
  2. Блог
  3. Інтерв'ю
  4. Костянтин Філенко: Використовуйте хмарні рішення — це спростить життя та заощадить час і гроші
Категорії

Продовжуємо дізнаватися більше про наших партнерів та обмінюватися бізнес-досвідом. Цього разу ми віддалено поспілкувалися з Костянтином Філенком, приватним підприємцем. Партнер розповів, з чого починався його шлях в ІТ-сфері, а також поділився порадами щодо того, яких речей варто уникати, а яким, навпаки, вчитися, щоб стати цінним фахівцем. Про практичне застосування хмар та їх користь для безпечної роботи з програмами і даними — у нашому інтерв'ю.

Про себе та компанію:

Розкажіть трішки про себе і про те, з чого починався Ваш кар'єрний шлях:

Костянтин Філенко

Мені 37 років, близько 20 років пов'язаний зі сферою ІТ-технологій, з невеликими перервами на інші види діяльності. Закінчив Київський політехнічний інститут, спочатку працював у комп'ютерному клубі, згодом — у невеликій місцевій мережевій компанії, підключаючи домашніх користувачів до Інтернету. Далі спробував себе в 3D-моделюванні. Після пішов в ІТ-аутсорсинг, чим до сьогодні й займаюся.

Поділіться задачами Ваших клієнтів, які Ви успішно вирішуєте завдяки хмарним технологіям:

Основними задачами є розміщення у хмарі серверів для віддаленої роботи різного роду бухгалтерських програм типу «клієнт-сервер» (1С:Підприємство, M.E.Doc тощо). Використання поштового і вебсервера. Резервування даних.

Факапи і життєві уроки:

Про які важливі речі Ви хотіли б знати на початку свого кар'єрного шляху?

Найважливіша річ — це не розпилятися на все поспіль, що, як тобі здається, може принести багато грошей. Необхідно зрозуміти, що подобається (це буде те заняття, яким ти готовий займатися безкоштовно), і ставати в ньому професіоналом. Гарні знайомства та фінансова стабільність самі вас знайдуть.

Необхідно зрозуміти, що подобається (це буде те заняття, яким ти готовий займатися безкоштовно), і ставати в ньому професіоналом

Яких помилок Ви припустилися на професійному шляху і що корисного здобули завдяки їм?

Намагаюся не запам'ятовувати помилки, просто роблю висновки та відпускаю ситуацію (принаймні намагаюся). Головне — це важливість вчитися у професіоналів, працювати з професіоналами і ставати профі самому. Інакше втрачається дуже багато дорогоцінного часу. Також чим раніше ви почнете оптимізувати свій час, тим більше задач ви будете робити — так званий тайм-менеджмент в дії.

Про які речі Ви з часом перестали турбуватися?

Це однозначно підняття віддаленого сервера, бекап сервера та інше. З цим ви, Tucha, справляєтеся на відмінно.

Які корисні звички допомагають Вам досягати своїх цілей?

Звички вчасно зберігати дані, робити регулярно бекапи, резервувати порожнє місце, аналізувати логи. А ще — не забувати знаходити час на друзів і рідних вам людей.

Поділіться головною порадою, як реалізувати себе у професії:

Головної поради немає, унікального способу не існує: хтось може робити одні і ті ж дії та досягати абсолютно різного результату. Просто потрібно не боятися себе реалізовувати та постійно працювати над собою.

Потрібно не боятися себе реалізовувати та постійно працювати над собою

Про Tucha, партнерство і хмари:

Розкажіть, як Ви познайомилися з Tucha та які у Вас враження від партнерства:

Познайомився я з вами через знайомого, сарафанне радіо в дії. Враження чудові, нарікань немає.

Поділіться порадою з тими, хто ще не перейшов у хмари:

Раджу всім тим, хто не має достатньої суми на купівлю серверів, облаштування серверної, наймання персоналу з обслуговування, використовувати хмарні рішення — це спростить вам життя та заощадить час і гроші.

З Tucha я познайомився через знайомого, сарафанне радіо в дії. Враження чудові, нарікань немає

 


 

Дякуємо Костянтину за бесіду та активне партнерство. Бажаємо подальших успіхів у всіх справах!

А ми продовжуємо готувати нові інтерв'ю з партнерами Tucha. Слідкуйте за оновленнями у блозі, щоб нічого не пропустити!

Поділитися:
Статті по темі

Нещодавно ми провели онлайн-зустріч з Аллою Петриченко, засновницею української платформи для створення інтернет-магазинів Shop-Express. В інтерв’ю партнерка розповіла про те, які виклики постали перед її командою впродовж повномасштабної війни, як компанії вдалося обернути їх собі на користь та в чому головні переваги використання хмарних рішень для бізнесу.

З компанією Uniqid та її засновницею Юлією Павловою, що з міста Львів, наша співпраця триває досить давно. Команда партнерів спеціалізується на проведенні інформаційно-тематичних заходів, супроводі та автоматизації спеціалізованого програмного забезпечення, наданні правових, юридичних, бухгалтерських консультацій та інших поширених послуг.

Компанія Smart працює у місті Кам’янець-Подільський та спеціалізу-ється на автоматизації бізнес-процесів, продажі та супроводі систем документообігу та подачі звітності, наданні інших поширених ІТ-послуг. Під час нещодавньої бесіди Юрій Завальський, керівник компанії, розповів про один з найбільш частих запитів від клієнтів — організацію віддаленої роботи, для вирішення якого корисні хмари. Також партнер з власного досвіду розповів про дієві способи залучення клієнтів, роль партнерів у веденні бізнесу та поділився порадою щодо того, як не втрачати натхнення вести діяльність далі.

Володимир Бадіров — ІТ-фахівець і засновник компанії New Evolution, що спеціалізується на системній інтеграції: розробці проєктів під потреби замовників, впровадженні їх в роботу та подальшому супроводі. 

З партнером Ігорем Прокопенком, що спеціалізується на системному адмініструванні, ми плідно співпрацюємо вже багато років поспіль. З початком повномасштабної війни на професійну діяльність партнера, як і на долю всіх українців, припадали різні етапи розвитку. Нещодавно ми поспілкувалися з паном Ігорем та дізналися про те, як працює партнер в умовах нових реалій і чому вже давно рекомендує клієнтам віртуальні сервери. Партнер поділився досвідом того, як хмари допомагають бізнесу працювати у різних життєвих ситуаціях: під час переїзду з офісу в офіс, перебування фахівців за кордоном, в періоди масових відключень електроенергії тощо.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись