Продовжуємо дізнаватися більше про наших партнерів та обмінюватися бізнес-досвідом. Цього разу ми віддалено поспілкувалися з Костянтином Філенком, приватним підприємцем. Партнер розповів, з чого починався його шлях в ІТ-сфері, а також поділився порадами щодо того, яких речей варто уникати, а яким, навпаки, вчитися, щоб стати цінним фахівцем. Про практичне застосування хмар та їх користь для безпечної роботи з програмами і даними — у нашому інтерв'ю.
Розкажіть трішки про себе і про те, з чого починався Ваш кар'єрний шлях:
Мені 37 років, близько 20 років пов'язаний зі сферою ІТ-технологій, з невеликими перервами на інші види діяльності. Закінчив Київський політехнічний інститут, спочатку працював у комп'ютерному клубі, згодом — у невеликій місцевій мережевій компанії, підключаючи домашніх користувачів до Інтернету. Далі спробував себе в 3D-моделюванні. Після пішов в ІТ-аутсорсинг, чим до сьогодні й займаюся.
Поділіться задачами Ваших клієнтів, які Ви успішно вирішуєте завдяки хмарним технологіям:
Основними задачами є розміщення у хмарі серверів для віддаленої роботи різного роду бухгалтерських програм типу «клієнт-сервер» (1С:Підприємство, M.E.Doc тощо). Використання поштового і вебсервера. Резервування даних.
Про які важливі речі Ви хотіли б знати на початку свого кар'єрного шляху?
Найважливіша річ — це не розпилятися на все поспіль, що, як тобі здається, може принести багато грошей. Необхідно зрозуміти, що подобається (це буде те заняття, яким ти готовий займатися безкоштовно), і ставати в ньому професіоналом. Гарні знайомства та фінансова стабільність самі вас знайдуть.
Необхідно зрозуміти, що подобається (це буде те заняття, яким ти готовий займатися безкоштовно), і ставати в ньому професіоналом
Яких помилок Ви припустилися на професійному шляху і що корисного здобули завдяки їм?
Намагаюся не запам'ятовувати помилки, просто роблю висновки та відпускаю ситуацію (принаймні намагаюся). Головне — це важливість вчитися у професіоналів, працювати з професіоналами і ставати профі самому. Інакше втрачається дуже багато дорогоцінного часу. Також чим раніше ви почнете оптимізувати свій час, тим більше задач ви будете робити — так званий тайм-менеджмент в дії.
Про які речі Ви з часом перестали турбуватися?
Це однозначно підняття віддаленого сервера, бекап сервера та інше. З цим ви, Tucha, справляєтеся на відмінно.
Які корисні звички допомагають Вам досягати своїх цілей?
Звички вчасно зберігати дані, робити регулярно бекапи, резервувати порожнє місце, аналізувати логи. А ще — не забувати знаходити час на друзів і рідних вам людей.
Поділіться головною порадою, як реалізувати себе у професії:
Головної поради немає, унікального способу не існує: хтось може робити одні і ті ж дії та досягати абсолютно різного результату. Просто потрібно не боятися себе реалізовувати та постійно працювати над собою.
Потрібно не боятися себе реалізовувати та постійно працювати над собою
Розкажіть, як Ви познайомилися з Tucha та які у Вас враження від партнерства:
Познайомився я з вами через знайомого, сарафанне радіо в дії. Враження чудові, нарікань немає.
Поділіться порадою з тими, хто ще не перейшов у хмари:
Раджу всім тим, хто не має достатньої суми на купівлю серверів, облаштування серверної, наймання персоналу з обслуговування, використовувати хмарні рішення — це спростить вам життя та заощадить час і гроші.
З Tucha я познайомився через знайомого, сарафанне радіо в дії. Враження чудові, нарікань немає
Дякуємо Костянтину за бесіду та активне партнерство. Бажаємо подальших успіхів у всіх справах!
А ми продовжуємо готувати нові інтерв'ю з партнерами Tucha. Слідкуйте за оновленнями у блозі, щоб нічого не пропустити!