Костянтин Філенко: Використовуйте хмарні рішення — це спростить життя та заощадить час і гроші

  1. Головна
  2. Блог
  3. Інтерв'ю
  4. Костянтин Філенко: Використовуйте хмарні рішення — це спростить життя та заощадить час і гроші
Категорії

Продовжуємо дізнаватися більше про наших партнерів та обмінюватися бізнес-досвідом. Цього разу ми віддалено поспілкувалися з Костянтином Філенком, приватним підприємцем. Партнер розповів, з чого починався його шлях в ІТ-сфері, а також поділився порадами щодо того, яких речей варто уникати, а яким, навпаки, вчитися, щоб стати цінним фахівцем. Про практичне застосування хмар та їх користь для безпечної роботи з програмами і даними — у нашому інтерв'ю.

Про себе та компанію:

Розкажіть трішки про себе і про те, з чого починався Ваш кар'єрний шлях:

Костянтин Філенко

Мені 37 років, близько 20 років пов'язаний зі сферою ІТ-технологій, з невеликими перервами на інші види діяльності. Закінчив Київський політехнічний інститут, спочатку працював у комп'ютерному клубі, згодом — у невеликій місцевій мережевій компанії, підключаючи домашніх користувачів до Інтернету. Далі спробував себе в 3D-моделюванні. Після пішов в ІТ-аутсорсинг, чим до сьогодні й займаюся.

Поділіться задачами Ваших клієнтів, які Ви успішно вирішуєте завдяки хмарним технологіям:

Основними задачами є розміщення у хмарі серверів для віддаленої роботи різного роду бухгалтерських програм типу «клієнт-сервер» (1С:Підприємство, M.E.Doc тощо). Використання поштового і вебсервера. Резервування даних.

Факапи і життєві уроки:

Про які важливі речі Ви хотіли б знати на початку свого кар'єрного шляху?

Найважливіша річ — це не розпилятися на все поспіль, що, як тобі здається, може принести багато грошей. Необхідно зрозуміти, що подобається (це буде те заняття, яким ти готовий займатися безкоштовно), і ставати в ньому професіоналом. Гарні знайомства та фінансова стабільність самі вас знайдуть.

Необхідно зрозуміти, що подобається (це буде те заняття, яким ти готовий займатися безкоштовно), і ставати в ньому професіоналом

Яких помилок Ви припустилися на професійному шляху і що корисного здобули завдяки їм?

Намагаюся не запам'ятовувати помилки, просто роблю висновки та відпускаю ситуацію (принаймні намагаюся). Головне — це важливість вчитися у професіоналів, працювати з професіоналами і ставати профі самому. Інакше втрачається дуже багато дорогоцінного часу. Також чим раніше ви почнете оптимізувати свій час, тим більше задач ви будете робити — так званий тайм-менеджмент в дії.

Про які речі Ви з часом перестали турбуватися?

Це однозначно підняття віддаленого сервера, бекап сервера та інше. З цим ви, Tucha, справляєтеся на відмінно.

Які корисні звички допомагають Вам досягати своїх цілей?

Звички вчасно зберігати дані, робити регулярно бекапи, резервувати порожнє місце, аналізувати логи. А ще — не забувати знаходити час на друзів і рідних вам людей.

Поділіться головною порадою, як реалізувати себе у професії:

Головної поради немає, унікального способу не існує: хтось може робити одні і ті ж дії та досягати абсолютно різного результату. Просто потрібно не боятися себе реалізовувати та постійно працювати над собою.

Потрібно не боятися себе реалізовувати та постійно працювати над собою

Про Tucha, партнерство і хмари:

Розкажіть, як Ви познайомилися з Tucha та які у Вас враження від партнерства:

Познайомився я з вами через знайомого, сарафанне радіо в дії. Враження чудові, нарікань немає.

Поділіться порадою з тими, хто ще не перейшов у хмари:

Раджу всім тим, хто не має достатньої суми на купівлю серверів, облаштування серверної, наймання персоналу з обслуговування, використовувати хмарні рішення — це спростить вам життя та заощадить час і гроші.

З Tucha я познайомився через знайомого, сарафанне радіо в дії. Враження чудові, нарікань немає

 


 

Дякуємо Костянтину за бесіду та активне партнерство. Бажаємо подальших успіхів у всіх справах!

А ми продовжуємо готувати нові інтерв'ю з партнерами Tucha. Слідкуйте за оновленнями у блозі, щоб нічого не пропустити!

Поділитися:
Статті по темі

Ми продовжуємо серію огляду альтернативних рішень, якими можна замінити російські CRM-системи Бітрікс24, amoCRM та інші. Цього разу ми вирішили дізнатися більше про платформу Zoho, яка містить усі необхідні інструменти для автоматизації роботи компаній. Розібратися докладніше в тому, які переваги має ця система і чому інтегратори вибирають саме її серед низки інших, нам допоміг Роман Іванов, керівник відділу впровадження CRM-систем компанії Regis Team.

Економіка країни-ворога не має отримувати гроші від українських споживачів. Тому компанії, які раніше користувалися програмним забезпеченням від розробників з рф, активно шукають заміну цим продуктам, і одна з альтернатив CRM-системам — це бельгійська CRM-ERP-платформа Odoo. Аби користувачі отримали більше інформації про цей продукт, ми поспілкувалися з компанією DevLab, що на практиці знається на впровадженні Odoo. В інтерв’ю Олександр Возний, виконавчий директор, розповів про особливості роботи системи та процес переходу на неї з інших CRM. Досвід партнера буде корисним кожному, хто наразі знаходиться у пошуках альтернатив російським програмним продуктам для автоматизації бізнесу.

Група компаній «Укрзвіт» працює у сфері інформаційних технологій з 2011-го року. Наш партнер допомагає підприємцям в декілька разів швидше отримувати цифровий підпис і здавати звіти в державні органи за допомогою спеціального програмного забезпечення. Нещодавно в онлайн-режимі ми поспілкувалися з директором «Укрзвіт» Ярославом Присяжнюком. Під час бесіди дізналися про те, яка історія стала поштовхом до відкриття власної справи, з якими викликами зіштовхнулася група компаній під час карантину і чому хмарні рішення стають просто незамінними. Про складові успіху та заходи для розвитку бізнесу — у нашому інтерв’ю.
 

Сучасний світ — це щоденні зміни та виклики. Яка формула ведення бізнесу існує у тих, хто вже давно створив та розвиває власну справу? Які перешкоди доводиться долати підприємцям та на яких помилках вчитися? Про все це і більше розповіли наші експерти — власники компаній з автоматизації бізнесу

Світ невпинно трансформується, а з ним змінюються і вимоги до ведення бізнесу та роботи команди. Додатковим каталізатором змін став карантин. Яким є сучасне бізнес-середовище? Які навички повинен мати кожен фахівець та що допомагає українським компаніям ефективно працювати в умовах пандемії? Досвідом поділилися наші партнери — фахівці у галузях автоматизації бізнесу та ІТ

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись