Техпідтримка 24×7 | +380 44 583-5-583 | support@tucha.ua

Хмари надають нові можливості для бізнесу. Досвід Ігоря Коваленка, Optimizer4web

  1. Головна
  2. Блог
  3. Інтерв'ю
  4. Хмари надають нові можливості для бізнесу. Досвід Ігоря Коваленка, Optimizer4web
Категорії

Як вибрати хмарні рішення та завдяки їм оптимізувати витрати? Які критерії при виборі хмарного провайдера є ключовими? І з якими викликами може стикатися бізнес під час міграції у хмари? Розібратися в цих питаннях допоможе давній партнер компанії Tucha — Ігор Коваленко, засновник диджитал-агенції Optimizer4web.

Під час особистої зустрічі ми обмінялися досвідом із партнером і дізналися, які аргументи на користь роботи у хмарах від Tucha для його клієнтів є головними. У цьому інтерв’ю наводимо основну інформацію, а з повною версією бесіди можна ознайомитися на YouTube-каналі

Короткий бліц
  • Основний напрям діяльності Optimizer4web — це створення вебсайтів, зокрема landing page та високонавантажених інтернет-магазинів, а також впровадження CRM-систем та надання послуг з консалтингу.
  • Головна відмінність Optimizer4web — гнучкість: якщо клієнт звернеться із запитом у неділю, вже у понеділок замовник отримає готове рішення або навіть вирішену задачу.
  • З Tucha є партнерами понад п’ять років. Основна причина вибору Tucha як провайдера — це відмінна технічна підтримка, яка допомагає вирішувати питання клієнтів у будь-який час. Ігор Коваленко також відзначає ефективність роботи партнерського відділу — завжди можна проконсультуватися щодо продуктів або знайти нові корисні рішення для клієнтів.
  • Для Optimizer4web хмарні технології — це основний напрям роботи. Усе, що робить команда, пов’язано із серверами: сайти клієнтів розміщуються на хостингу, а їхня інфраструктура — на виділених серверах.

Як давно компанія Optimizer4web використовує хмарні технології в роботі з клієнтами?

Ми використовуємо хмарні технології вже понад 10 років. Це почалося ще з маленького стартапу, коли створили перший landing page для клієнта із залученням хмарного хостингу.

Які три найпоширеніші проблеми клієнтів Ви вирішуєте завдяки хмарам?

Ігор Коваленко

Одна з основних проблем клієнтів полягає у забезпеченні безпеки. Тобто клієнтам потрібне надійне зберігання їх даних, доступ до них 24×7 та захист інформації від збоїв і вірусів. Саме з цим допомагають впоратися хмари.

Друга проблема, яку ми вирішуємо завдяки хмарам, — доступність. Співробітники, які користуються віддаленим сервером, наприклад, менеджери або бухгалтери, можуть працювати у будь-який час доби та вирішувати робочі питання навіть зі смартфона.

І, зрештою, ще одна поширена проблема, де хмари стають у пригоді, — це оптимізація витрат. Завдяки хмарам клієнтам не потрібно купувати власні сервери та забезпечувати їх електропостачанням — усе це надають сучасні дата-центри. Також немає потреби винаймати працівника для адміністрування інфраструктури. 

З якими першими труднощами зустрічаються Ваші клієнти після переходу у хмари? 

Перша складність — втрата паролів. Зазвичай це спостерігаємо, коли замовник спілкується з нами через підрядника або проєктного менеджера, а не через системного адміністратора. 

Для того щоб уникнути втрати доступу, я рекомендую використовувати спеціальні програми для зберігання паролів. Якщо все ж трапляється така проблема, служба технічної підтримки Tucha швидко допомагає скинути паролі та встановити нові.

Які хмарні сервіси Ви найчастіше використовуєте в роботі з клієнтами?

В роботі з клієнтами ми здебільшого працюємо з віртуальними серверами та сервісами для зберігання резервних копій.

Про вибір хмарних рішень

Якими трьома найважливішими критеріями Ви керуєтеся при виборі хмарного провайдера для своїх клієнтів? 

При виборі хмарного провайдера насамперед рекомендую звертати увагу на відгуки інших користувачів, авторитет та надійність компанії. Крім того, ціна послуг також є важливим чинником для багатьох клієнтів. 

Чому саме ці критерії є пріоритетними? Якщо говорити про надійність, то це — основа, адже втрата даних може означати втрату бізнесу. Ціна — також важливе питання. Іноді клієнти використовують лише частину ресурсів і навіть не знають про це, тому переплачують за інфраструктуру. Мені подобається, що у Tucha є можливість зменшувати ресурси та оптимізувати витрати, якщо це потрібно бізнесу на поточний момент.

Як саме Ви використовуєте хмарні сервіси, щоб допомагати клієнтам вирішувати різні бізнес-задачі?

Головний інструмент — це виділені сервери. У багатьох клієнтів постає питання організації віддаленого робочого столу для бухгалтерів, менеджерів з продажу тощо. Завдяки хмарам фахівці можуть працювати у будь-який зручний час і не хвилюватися через те, що дані будуть втрачені. Інша перевага — мобільність: клієнти можуть користуватися віддаленим робочим столом навіть десь у відрядженні в будь-який потрібний час. 

Як на практиці хмари допомагають Вашим клієнтам зменшувати витрати? 

Завдяки хмарам клієнтам не потрібно купувати дороге серверне обладнання: вони використовують саме ту потрібну кількість ресурсів, яку орендували. Якщо потрібні додаткові ресурси, конфігурацію можна легко збільшити.

З якими викликами стикаються Ваші клієнти під час міграції у хмари?

Основна складність — це перенесення даних з одного сервера на інший та потреба в адмініструванні. Не всі клієнти мають власного системного адміністратора, який допоможе вирішити задачу з міграції. Завдяки технічним фахівцям компанії Tucha, які надають послугу з перенесення програм і даних у хмари, клієнти позбавляються цих проблем.

Про можливості та рекомендації

Які нові можливості відкривають хмарні технології для бізнесу?

Новими можливостями, які надають хмари для бізнесу, є зручність роботи, цілодобовий доступ до даних, зберігання резервних копій та можливість масштабування ресурсів відповідно до потреб бізнесу.

Поділіться порадою для компаній, що тільки починають працювати у хмарах.

Перед початком роботи у хмарах рекомендую насамперед звертати особливу увагу на вибір хмарного провайдера. А саме — на відгуки інших користувачів, доступність розміщення даних у різних країнах і швидкість реагування технічної підтримки.

Серед головних переваг хмар для роботи — це посилена безпека, зручність у керуванні даними та легкість масштабування ресурсів

Щиро дякуємо Ігорю Коваленку та команді Optimizer4web за довіру та плідну співпрацю!

Друзі, беріть до уваги досвід наших партнерів, які активно використовують хмарні рішення у своїй роботі та в роботі з клієнтами. Дізнавайтеся більше про те, як працюють хмари та які задачі вони допоможуть вирішити, з нашої сторінки в Instagram.

Звертайтеся за консультацією, і ми допоможемо підібрати оптимальне рішення для вашого бізнесу!

Поділитися:
Статті по темі

В інтерв’ю ми зібрали досвід партнерів, які, попри всі труднощі, продовжують працювати. Цей матеріал — не просто підсумок року. Це реальні історії про адаптацію, гнучкість і силу спільноти українських підприємців, для яких хмари стали не лише інструментом, а й основою для стабільності та подальшого розвитку.

Посилення безпеки даних — тема для обміну досвідом з партнерами, яка завжди на часі. В інтерв’ю Алла Лісневська, керівниця відділу автоматизації бізнесу компанії «Мікросистема» з Хмельницького, розповіла про те, як разом з колегами пояснює своїм клієнтам важливість захисту даних та яку роль у безпечній роботі бізнесу відіграють хмарні технології. 

У сучасному бізнесі хмарні технології стають незамінними для підвищення ефективності роботи та посилення захисту даних. Володимир Авраменко, системний адміністратор, поділився багаторічним досвідом у вирішенні питань з безпеки даних для своїх клієнтів та розповів про основні виклики, з якими стикаються компанії сьогодні. Також під час бесіди обговорили, як хмари допомагають підвищувати рівень кібербезпеки та яку роль у цьому відіграє технічна підтримка від провайдера.

Нещодавно мали нагоду поспілкуватися з Оленою Чухрій, керівницею відділу продажів компанії Астер-Консалтинг, що спеціалізується на автоматизації бухгалтерського та управлінського обліків на підприємствах України за допомогою програм лінійки BAS. Обговорили тему безпеки даних: в інтерв'ю партнерка розповіла про важливість хмар для посилення захисту інформації, їх переваги у зручності та досвід використання хмарних технологій серед своїх клієнтів.

Які виклики сьогодні є найактуальнішими в питаннях захисту інформації? Як користувачі впливають на безпеку даних та яких помилок слід уникати, щоб запобігти їх витоку? Як хмари сприяють посиленню захисту програм і даних бізнесу? Реальними прикладами та конкретними рекомендаціями поділився Олександр Дєньгін, досвідчений ІТ-фахівець. Запрошуємо до прочитання, щоб дізнатися цінну інформацію та поради від нашого давнього партнера.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись