Вживання російської мови може призвести до катастрофічних наслідків, радимо переходити на українську.

Хостинг вебсайтів на Laravel

  1. Главная
  2. Хостинг вебсайтів на Laravel
head-img-2079

Виділені сервери для надійної роботи вебпроєктів на базі популярного PHP-фреймворку

Хостинг вебсайтів на Laravel

Пропонуємо розмістити вебсайти, розроблені на Laravel, на виділених віртуальних або фізичних серверах від Tucha. Хостинг таких проєктів на потужностях у захищених дата-центрах допоможе досягти їх безпечної та стабільної роботи. При цьому кожен клієнт отримує кваліфіковану допомогу у вирішенні технічних питань з хостингу 24×7 впродовж усього періоду співпраці. Вибір потрібного сервісу залежить від задачі та потреб кожного окремого клієнта.

Хостинг вебсайтів на Laravel

Віртуальні сервери (VPS) збалансованих конфігурацій у хмарах. Майданчики сервісу територіально розташовуються в Україні, а гарантована доступність послуг складає 99,0%. Рішення підійде, якщо важливими є розміщення даних в межах країни та доступна ціна оренди.

Хостинг вебсайтів на Laravel

Надшвидкі віртуальні сервери збалансованих конфігурацій. Потужності сервісу розміщуються як в Україні, так і за кордоном (у Словаччині), а гарантована доступність послуг на обох майданчиках складає 99,9%. TuchaBit+ підійде для вирішення задач, якщо є потреба у підвищеній швидкодії процесів.

Хостинг вебсайтів на Laravel

Гнучкі VPS довільних конфігурацій. Територіально дата-центри розташовуються за кордоном, здебільшого у Німеччині, та мають рівень захищеності Tier 3 і вище. Гарантована доступність послуг складає 99,9%. На базі сервісу можна зібрати машину з будь-якою конфігурацією ресурсів.

Хостинг вебсайтів на Laravel

Виділені фізичні машини, що розміщуються в дата-центрах України, Франції та Німеччини. Гарантована доступність послуг — 99,9%. Фізичні сервери можна розглядати у випадку хостингу великих вебпроєктів з реально високим навантаженням. Вибір конфігурації відбувається за наявності вільних ресурсів на момент замовлення.

Вартість розміщення вебсайтів на Laravel на виділених серверах

Пропонуємо декілька популярних наборів ресурсів для хостингу вебпроєктів, що працюють на базі платформи з відкритим кодом.

Стартовий
Стартовий

Початковий набір ресурсів

CPU:
2
RAM:
TuchaFlex+
2 ГБ
TuchaBit+
2 ГБ
TuchaBit
2 ГБ
SSD:
TuchaFlex+
20 ГБ
TuchaBit+
15 ГБ
TuchaBit
50 ГБ
IP-адреса:
1
Оптимальний
Оптимальний

Для сайтів з помірним навантаженням

CPU:
5
RAM:
TuchaFlex+
5 ГБ
TuchaBit+
6 ГБ
TuchaBit
5 ГБ
SSD:
TuchaFlex+
100 ГБ
TuchaBit+
45 ГБ
TuchaBit
125 ГБ
IP-адреса:
1
Залізний
Залізний

Для високонавантажених проєктів

TuchaMetal №1
78,00 €
CPU:
4
RAM:
16 ГБ
SSD:
2×240
TuchaMetal №2
198,00 €
CPU:
6
RAM:
32 ГБ
SSD:
2×1000
TuchaMetal №3
278,00 €
CPU:
6
RAM:
32 ГБ
SSD:
2×1000
HDD:
2×1000

Конфігурації орієнтовні і залежать від конкретних задач конкретного клієнта.

Переваги розміщення проєктів у хмарі Tucha
Скорость
Скорость
Быстрый доступ к нужной информации
Запуск сервисов и ПО за секунды
Поддержка 24×7
Поддержка 24×7
Экспертная консультация и своевременная помощь наших специалистов круглосуточно
Помощь в миграции
Помощь в миграции
Поможем с переносом данных в наше облако
Удобная оплата
Удобная оплата
Поддержка разных способов оплаты: на расчетный счет (в т.ч. с НДС), картой в Приват24, через терминал или форму на сайте
Безопасность
Безопасность
Защита от изъятия и поломки оборудования
Безопасное шифрование канала
Хостинг сайтів на Laravel з найкращою технічною підтримкою

Популярність PHP-платформи для розробки вебзастосунків Laravel зумовлена її відкритим кодом, зрозумілим синтаксисом та наявністю великої екосистеми, яка складається з багатьох інструментів і сервісів. Вебпроєкти, зокрема і сайти, що працюють на базі фреймворку, потребують надійного розміщення. Отже, актуальним є питання вибору хостингу для таких застосунків. Головними критеріями при цьому є захищеність, відмовостійкість та якісна технічна підтримка з боку провайдера.

Хостинг вебсайтів на Laravel

Разом з надійним і стабільним хостингом кожен клієнт отримує цілодобову допомогу у вирішенні питань з хостингу від досвідченої команди технічної підтримки Tucha. Всього на вибір доступні чотири види підтримки: базова, постійне, або погодинне адміністрування та підтримка по гарантії.

Хостинг вебсайтів на Laravel

Однією з найбільш поширених є підтримка по гарантії. Вона надається безкоштовно на конкретних умовах:

  • новий сервер, права адміністратора від якого ніколи не були у замовника;
  • наявність прав адміністратора машини виключно у команди техпідтримки Tucha;
  • розгортання визначеної системи з наших готових шаблонів, які створені виключно для хостингу вебсайтів, електронної пошти, доменних зон і файлів.

Клієнт отримує наше повне сприяння безперебійній роботі сервера: система знаходиться на постійному моніторингу у наших фахівців, а у разі виникнення несправностей ми оперативно зможемо їх усунути. Цей вид підтримки діє як для віртуальних, так і виділених фізичних серверів.

Відгуки наших клієнтів

Дякую за вашу роботу. Вже три роки поспіль працюємо з вами, все завжди працює, всі питання вирішуються швидко та оперативно. Жодного разу не було ні збою, ні будь-якої затримки роботи!

Читать далее
Яна
головний бухгалтер
ТОВ "БРОВ МІТ АГРО"

Благодарны за Вашу работу!

Читать далее
Сергей
руководитель по продажам
СПД ПЕТРОВ

Всім задоволенний. Команда відгукується дуже швидко. Всі труднощі вирішуються оперативно, що дуже спрощує роботу. Моя компанія це цінує.

Читать далее
Влад
Бухгалтер

Вже декілька років користуємосч сервісами tucha. Знайшли для себе саме цей ідеальний варіант в бухгалтерських рішеннях, коли потрібно віддалено мати доступ до програм. Дуже зручно. Всім рекомендую.

Читать далее
Олександр

Найкращий хмарний сервіс на сьогодняшній день! Дякуємо вам за вашу працю!!!

Читать далее
Наталья
Бугхалтер
ТОВ БФ Титанпромбуд

Наша компания уже более года работает с компанией Туча по облачному сервису. За время работы предоставленная техническая поддержка и консультирование совершались оперативно и качественно. Работой компании довольны.

Читать далее
Людмила

Найкращий хмарний сервіс на сьогодняшній день. Жодних проблем в період користування не було!

Читать далее
Станіслав

Дуже дякуємо за Ваші послуги! Жодного разу не було проблем. Все працює ідеально! Дякуємо за відповідальний підхід до ведення Вашого бізнесу. З Вами наш бізнес у надійних руках! Особливо цінуємо постійний зворотний зв’язок. Чудовий сервіс! Дуже рекомендую!

Читать далее
Тетяна
Директор фінансовий
Тейкофф Україна, ТОВ

Вже близько трьох років працюємо з компанією Туча з приводу хмарного сервісу нашого сайту. Дуже задоволені роботою компанії, зокрема швидкістю відповідей з приводу необхідних консультаційних питань чи технічної підтримки.

Рекомендуємо компанію як надійного партнера.

Читать далее
Юрій
Керівник

Хочу подякувати компанії  Туча за послуги хостингу та технічну підтримку. Завжди швидкісна реакція на наші запити, лояльні ціни, своєчасні відповіді. Ми дуже задоволені вашими послугами, співпрацюємо не перший рік, та маємо багато планів на майбутнє!

Читать далее
Дмитро
Генеральний директор
Geniustudio
Розкажіть нам про свою задачу

Наші експерти зв'яжуться з Вами найближчим часом і допоможуть підібрати краще рішення

Этот сайт защищен reCAPTCHA и принимаются Политика конфиденциальности и Условия пользование от Google.
Статті по темі

[UPD] Друзья, теперь облачный хостинг TuchaHosting доступен на выбор также на базе украинских площадок! Для кого подойдёт размещение данных в Украине и в чём преимущества такого решения — уже в этой статье.

Бесперебойный и быстрый хостинг — залог качественной работы сайта и корпоративной почты. В большинстве случаев для этого как нельзя лучше подойдёт виртуальный хостинг (shared-хостинг) в облаке с высоким уровнем отказоустойчивости и при этом по доступной стоимости. 

ISPmanager является одной из популярных панелей для управления веб-хостингом, которая широко используется владельцами сайтов, в том числе и клиентами Tucha. Не так давно появилась обновлённая версия продукта, а с ней — и изменения в тарифах. Поэтому делимся информацией, которая будет полезна для всех текущих пользователей панели и тех, кто также планирует использовать инструмент в работе.

Продолжаем рассказывать о типичных примерах решения популярных облачных задач. Миграции в облако сайтов на базе различных CMS, в частности WordPress, Drupal и Joomla. И делаем это на нескольких реальных примерах наших клиентов. 

Быстрая загрузка сайта, его бесперебойная работа и способность выдерживать большие наплывы посетителей важны для любого ресурса, независимо от того, на базе какой CMS он работает, — WordPress, Joomla, OpenCart, Drupal или любой другой. Достичь высоких показателей производительности, помимо прочего, поможет качественный облачный хостинг. Рассказываем, сколько стоит размещение сайта на базе популярных CMS в облаке от Tucha, как перенести данные и какие преимущества в надёжности и удобстве вы гарантированно получите.

«Битрикс: Управление сайтом» — одна из наиболее популярных CMS, которая помогает множеству компаний создавать качественные сайты, интернет-магазины, а также эффективно управлять ими. И для того, чтобы веб-проекты работали бесперебойно и приносили максимум пользы, нужен надёжный хостинг, отвечающий всем требованиям разработчика программного продукта.

Друзья, we've done it! Встречайте англоязычную версию сайта Tucha: https://tucha.cloud!

Наш партнёр, веб-студия «Красный хамелеон», подготовил полезную статью о том, на что стоит обращать внимание при выборе хостинга для веб-сайтов на базе платформы «Битрикс: Управление сайтом». В статье детально разобраны минимальные и рекомендуемые параметры сервера, представлены наши рекомендации как хостинг-провайдера и размышления парнёра как разработчика сайтов.

Недавно мы рассказывали о том, что такое CRM-системы, чем они полезны для бизнеса и как обеспечить наиболее эффективную работу этого программного обеспечения. Сейчас предлагаем более подробно остановиться на самой популярной CRM-системе не только в Украине, но и в странах СНГ, — Битрикс24. А также на том, чем облачные решения Tucha выгодны для различных тарифов коробочной версии этого программного продукта.

Закрыть
Замовити зворотний дзвінок

Пожалуйста, проверьте правильность заполнения поля с номером телефона

Поля обязательные для заполнения.
Этот сайт защищен reCAPTCHA и принимаются Политика конфиденциальности и Условия пользование от Google.

Мы используем cookies.

Мы используем файлы cookies, чтобы обеспечить основные функциональные возможности на нашем сайте и собирать данные о том, как посетители взаимодействуют с нашим сайтом, продуктами и услугами. Нажимая Принять или продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с тем, что мы используем эти инструменты для рекламы и аналитики согласно «Политике про файлы сookies»

ПринятьОтказаться