Вживання російської мови може призвести до катастрофічних наслідків, радимо переходити на українську.

Реселінг хостингу від Tucha: як заробляти на перепродажі хмарних послуг

  1. Главная
  2. Реселінг хостингу
head-img-2134

Розширюйте свій бізнес у хмарах з Tucha. Це гарантує стабільність та надійність для ваших клієнтів!

Реселінг хостингу

Реселінг хостингу від Tucha — це можливість користувачів перепродавати послуги з хостингу від хмарного провайдера своїм клієнтам під власним брендом і за самостійно встановленою вартістю. Опція дозволяє доповнити власні сервіси та продукти додатковою послугою, а значить — допомагає розширити можливості бізнесу та збільшити прибуток.

Реселерами, тобто посередниками між постачальниками та замовниками, можуть стати представники будь-яких напрямів діяльності, найчастіше — розробники сайтів і вебзастосунків. Для того щоб почати роботу, не потрібно мати власні локальні сервери або фізичне приміщення для зберігання ІТ-обладнання. Усе, що необхідно, — вибрати відповідального провайдера, орендувати у нього хостинг з відповідною опцією та почати продавати хмарні послуги.

Які переваги реселінгу хостингу від Tucha

Якщо ви замислюєтеся над тим, щоб стати реселером, передусім важливо обрати надійного постачальника, який забезпечить якісний сервіс і підтримку. Tucha пропонує скористатися опцією реселінгу з низкою переваг:

Висока якість хостингу
Висока якість хостингу
Наш хмарний хостинг забезпечує високу доступність, надійність та швидкість.
Ми використовуємо сучасні технології та інфраструктуру для забезпечення найвищої якості хостингу для бізнесу.
Найкраща підтримка
Найкраща підтримка
Наші реселери отримують кваліфіковану технічну підтримку, а тому можуть зосередитися на управлінні бізнесом.
Команда підтримки Tucha працює 24×7 і завжди готова допомогти з питаннями щодо роботи у хмарі.
Гнучкі тарифи хостингу
Гнучкі тарифи хостингу
На вибір доступні різні варіанти конфігурацій, що дозволяє вибрати найбільш влучний варіант саме для ваших задач.
Ви можете замовляти різні тарифи для різних клієнтів, залежно від потреб та бюджету.
Просте масштабування
Просте масштабування
Замовити опцію «Реселер» можуть користувачі тарифних планів 10, 25, 50, 100 ГБ і більше.
Конфігурації сервісу легко збільшити надалі, якщо потреби клієнтів у ресурсах зростатимуть.

Опція «Реселер» від Tucha

Можливість перепродавати хмарні послуги доступна клієнтам на базі TuchaHosting — сервісу для стабільного та швидкого хостингу вебсайтів і пошти у хмарі.

TuchaHosting

Потужності shared-хостингу розміщуються в дата-центрах як в Україні, так і поза її межами (переважно у Німеччині), кожен з яких відповідає рівню захищеності Tier 3 і вище. Гарантована доступність послуг в обох випадках складає 99,9%.

Виберіть свою конфігурацію

Вартість користування послугою «Реселер» складає 5 євро/місяць.

Підключення опції знімає обмеження на кількість включених до тарифного плану доменів, зокрема піддоменів та субдоменів, а також дозволяє створювати окремі облікові записи для всіх клієнтів та керувати ними.

Характеристики
Количество
Тариф
Сумма
Тариф
Choose the required amount of GB
2 10 25 50 100
ГБ
Тариф
0
Сумма
0
Период
Choose a hosting period
1 3 6 12 24
месяц
Тариф
0
Сумма
0
Выделенный IP адрес
Choose the number of addresses
Тариф
0
Сумма
0
Количество доменов:
(включая поддомены)
0
Скидка:
0%
Цена:
0
eur
uah
usd
pln

 

Оплата здійснюється у гривнях за курсом НБУ на перше число поточного місяця.

Як стати реселером хостингу з Tucha
реселінг хостингу з Tucha

Почати перепродавати хмарний хостинг від Tucha своїм замовникам можна всього за декілька кроків:

  1. Виберіть конфігурацію shared-хостингу, на базі якої будете надавати послуги клієнтам, і замовте опцію «Реселер». На вибір доступні декілька тарифів, які відповідають різним потребам бізнесу.
  2. Після вибору влучної конфігурації починайте продавати хмарні послуги замовникам під власним брендом, власноруч створюючи для них окремі облікові записи. Зі свого боку ми забезпечимо цілодобову та зацікавлену у вирішенні задач клієнтів технічну підтримку. Фахівці Tucha допоможуть у вирішенні питань щодо роботи з хмарними сервісами.
розширити свій бізнес

Разом з можливостями для розвитку, реселер також має свою зону відповідальності. Ви самостійно обробляєте запити і звернення від клієнтів, забезпечуєте замовників технічною підтримкою у межах своїх повноважень. За безперебійну роботу сервера, фізичну інфраструктуру дата-центрів і середовище віртуалізації відповідаємо ми як хмарний провайдер.

З реселінгом від Tucha ви зможете пропонувати клієнтам комплексні рішення та заробляти на наданні хмарних послуг. Звертайтеся до нас, щоб стати реселерами надійного хостингу!

Відгуки наших клієнтів

Доброго дня!

Нарікань на співпрацю з "Тучею" немає. Завжди все працює. Ввічливі оператори, які цікавляться, як все працює та допомогоють, якщо є така потреба.

Читать далее
Олена
Бухгалтер
Фермер

Рекомендую. Найкращий хостінг!

Читать далее
Лев

Дякую за вашу роботу. Вже три роки поспіль працюємо з вами, все завжди працює, всі питання вирішуються швидко та оперативно. Жодного разу не було ні збою, ні будь-якої затримки роботи!

Читать далее
Яна
головний бухгалтер
ТОВ "БРОВ МІТ АГРО"

Дуже приємно вражені професіоналізмом працівників, індивідуальним підходом до вирішенням питань. Де б ми не знаходились: на роботі, вдома, в дорозі - завжди можна отримати відповідь на питання. І основне: до нашого головного бухгалтера завжди звертаються "Аллочка Петрівна")))) це приємно!!!!!

Читать далее
Вікторія Демидова
Заступник головного бухгалтера
ТОВ "БТ-ДІ"

Ви молодці. Жодних проблем за весь час користування

Читать далее
Станіслав
Босс)

Років 5 корістуємось послугами хмарних сервісів Tucha.

Справжні фахівці.

Допомогають вирішувати питання дуже оперативно.

Дякуємо за співпрацю!

Читать далее
Світлана
CrewShop

Дуже зручний сервіс! Я працюю віддалено, маю можливість в будь який час користуватися своїми бухгалтерськими програмами, навіть вдома, навіть у дні, коли захворіла. Раніше я заносила вручну усі рахунки в 1с, які виставляв менеджер. Тепер цього не треба. Колектив Хмари дуже швидко реагує на звернення для вирішення проблеми, якщо така трапляється. Дуже рекомендую! Це знахідка для бухгалтера.

Читать далее
Лариса
Головний бухгалтер
ТОВ "УМТ"

Дуже вдячна за співпрацю, завжди професійна підтримка, швидке врегулювання питань, завжди на зв’язку. Приємно працювати з професіоналами!

Читать далее
Оксана
Головний бухгалтер
ТОВ «Патріотс Протекшн»

Дякую вам за можливість спокійно працювати.

Читать далее
Любов
бухгалтер
ТОВ "КАЧО ГРУП"

Хочу подякувати від себе особисто та від імені нашого підприємства компанії TUCHA за надання якісних послуг хостингу та оперативну і професійну технічну підтримку.

Читать далее
Василь
нач.служби з обслуговування комп`ютерних мереж
АТ БМЗ Прогрес
Розкажіть нам про свою задачу

Наші експерти зв'яжуться з Вами найближчим часом і допоможуть підібрати краще рішення

Этот сайт защищен reCAPTCHA и принимаются Политика конфиденциальности и Условия пользование от Google.
Статті по темі

Реселінг хостингу — це спосіб перепродажу хмарного хостингу, що передбачає оренду сервера у хмарного провайдера для подальшого розміщення на ньому вебпроєктів своїх клієнтів на комерційній основі. Послуга корисна для користувачів, які бажають пропонувати замовникам комплексне рішення та заробляти на наданні хостингу без великих інвестицій у власну ІТ-інфраструктуру. У статті наводимо більше інформації про особливості опції, а також ділимося практичним досвідом реселера, який допоможе дізнатися про переваги та недоліки послуги.

У попередній статті про панель керування вебхостингом DirectAdmin ми робили загальний огляд системи та її призначення. Нині зосередимося докладніше безпосередньо на функціях програмного продукту та алгоритмі дій, який зазвичай потрібно зробити користувачу при роботі з панеллю.

У цій публікації ми хотіли б розглянути DirectAdmin — систему з відкритим API від канадських розробників JBMC Software. Розповідаємо та наочно показуємо, які головні функції має панель та як з нею працювати. Тож сподіваємося, що ті клієнти, які ще не наважилися на те, щоб позбутися ще одного російського програмного продукту, після ознайомлення з цим матеріалом матимуть можливість переконатися в тому, що DirectAdmin дійсно є гідною альтернативою тим засобам, які вони використовують наразі.

[UPD] Друзья, теперь облачный хостинг TuchaHosting доступен на выбор также на базе украинских площадок! Для кого подойдёт размещение данных в Украине и в чём преимущества такого решения — уже в этой статье.

Бесперебойный и быстрый хостинг — залог качественной работы сайта и корпоративной почты. В большинстве случаев для этого как нельзя лучше подойдёт виртуальный хостинг (shared-хостинг) в облаке с высоким уровнем отказоустойчивости и при этом по доступной стоимости. 

Продолжаем рассказывать о типичных примерах решения популярных облачных задач. Миграции в облако сайтов на базе различных CMS, в частности WordPress, Drupal и Joomla. И делаем это на нескольких реальных примерах наших клиентов. 

Быстрая загрузка сайта, его бесперебойная работа и способность выдерживать большие наплывы посетителей важны для любого ресурса, независимо от того, на базе какой CMS он работает, — WordPress, Joomla, OpenCart, Drupal или любой другой. Достичь высоких показателей производительности, помимо прочего, поможет качественный облачный хостинг. Рассказываем, сколько стоит размещение сайта на базе популярных CMS в облаке от Tucha, как перенести данные и какие преимущества в надёжности и удобстве вы гарантированно получите.

Интернет-торговля быстро распространяется по миру. Уже более 70% покупателей предпочитают онлайн-магазины. В немалой степени успех e-shop зависит от скорости загрузки сайта ...

Чем же отличаются между собой различные виды хостинга, в чем их преимущества и недостатки и, наконец, как выбрать лучшее решение для конкретной задачи? Давайте разберемся...

Закрыть
Замовити зворотний дзвінок

Пожалуйста, проверьте правильность заполнения поля с номером телефона

Поля обязательные для заполнения.
Этот сайт защищен reCAPTCHA и принимаются Политика конфиденциальности и Условия пользование от Google.

Мы используем cookies.

Мы используем файлы cookies, чтобы обеспечить основные функциональные возможности на нашем сайте и собирать данные о том, как посетители взаимодействуют с нашим сайтом, продуктами и услугами. Нажимая Принять или продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с тем, что мы используем эти инструменты для рекламы и аналитики согласно «Политике про файлы сookies»

ПринятьОтказаться