Довідковий центр

 1. Головна
 2. Довідковий центр
head-img-1254
Інформаційна техпідтримка

Відеоуроки, інструкції, лайфхаки та огляди корисних інструментів — у цьому розділі ви знайдете відповіді на найбільш поширені технічні запитання. Обирайте зручний формат: наочні статті у блозі або відеоконтент на YouTube. 

Інструкції
Інструкції

Розділ у блозі з простими покроковими інструкціями та наочними матеріалами, які допоможуть вам у вирішенні технічних питань.

Читати більше

Відеоуроки
Відеоуроки

Серія відео на нашому YouTube-каналі, де ви знайдете огляди корисних інструментів та практичні рекомендації з вирішення технічних задач.

Дивитись більше

Техпідтримка
Техпідтримка

Розділ у блозі Tucha з матеріалами від нашої служби техпідтримки. Розповімо, як вирішити типові і не зовсім задачі, та що потрібно знати кожному користувачеві.

Читати більше

Про дата-центри
О дата-центрах

Надійний дата-центр, якому можна впевнено довірити зберігання даних, — один з найбільш важливих критеріїв при виборі хмарного провайдера. Сюди входять такі фактори, як географічне розташування, ступінь захищеності, фізична безпека тощо.

Як визначити надійність дата-центру? Він повинен бути сертифікованим та містити в собі:

 • захист від доступу сторонніх осіб на території дата-центрів;
 • наявність систем безперебійного електроживлення та кондиціонування;
 • дублювання основних систем, які забезпечують роботу дата-центрів.

Наші ЦОД розташовані як на території України, так і поза її межами. Кожен з варіантів має свої переваги. Сервери TuchaFlex+ розміщені поза межами України, переважно в Німеччині, і мають більш високий показник доступності — 99,9%. Сервери TuchaBit розміщені в дата-центрах на території України, їх доступність складає 99,0%, при цьому вони відрізняються більш бюджетною вартістю. Усі дата-центри, з якими ми працюємо, відповідають рівню захищеності Tier 3 і вище.

Основні наші потужності (при цьому далеко не всі) розташовані у великому дата-центрі Telehouse Frankfurt (Франкфурт-на-Майні, Німеччина). Усі продукти та послуги цього дата-центру постачаються з використанням міжнародних стандартів ISO, який гарантує, що ваші системи не лише захищені, а й відповідають затвердженим галузевим стандартам.

Акредитації, які регулярно проходить дата-центр Telehouse:

 • ISO 9001: 2015 Управління якістю
 • ISO / IEC 27001: 2013 Управління інформаційною безпекою
 • ISO 14001: 2015 Екологічний менеджмент
 • ISO 22301: 2012 Управління безперервністю бізнесу
 • ISO 50001: 2011 Управління енергоспоживанням
 • BS OHSAS 18001: 2007 Управління гігієною та безпекою праці
 • Стандарт безпеки даних індустрії платіжних карток PCI-DSS

Щодо українських майданчиків, ми не розголошуємо їх розташування відповідно до положення про внутрішню політику безпеки. 

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись