WebPromoExperts

  1. Головна
  2. Партнери
  3. WebPromoExperts

WebPromoExperts — Академія інтернет-маркетингу з підготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері інтернет-маркетингу.

Місія WebPromoExperts — стати найкращим майданчиком для обміну досвідом між digital-фахівцями, джерелом знань і дати реальну можливість змінити своє життя і знайти нову професію. А також розвивати ринок інтернет-маркетингу, допомагати малому та середньому онлайн-бізнесу в просуванні.

З 2019 року Академія перейшла тільки на онлайн-формат навчання. Змінився і підхід до навчання: немає поділу на курси для маркетологів і e-commerce, є глибоко опрацьовані програми для фахівців в SMM, SEO, PPC, веб-аналітиці, email- та контент-маркетингу. Це означає, що випускники курсів можуть шукати роботу відразу після закінчення навчання і претендувати на місця для junior-фахівців.

Інтернет-маркетинг — це гнучка система. Зміни відбуваються постійно, тому основний пріоритет Академії — давати студентам тільки актуальний матеріал.

Студенти навчаються онлайн на спеціальній навчальній платформі. Там є доступ до лекцій курсу, домашніх завдань, вебінарів, додаткових матеріалів. Не потрібно йти на інший ресурс — все на сайті Академії, що дуже зручно.

Основа успішного навчання digital-фахівця — практика і зворотний зв'язок від експертів. Після проходження кожного блоку лекцій питання викладачеві можна задати на онлайн-вебінарі.

Якщо під час навчального процесу виникають проблеми або складнощі, все допоможе вирішити адміністратор курсу. Він же нагадує про домашні завдання, лекції, вебінари.

В кінці курсу кожен студент складає екзаменаційні тести, захищає свою курсову роботу, отримує сертифікат про проходження курсу і рекомендації з працевлаштування.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись