Компанія Uniqid заснована в 2017 році як підприємство з надання широкого спектру консалтингових послуг, найбільшими з яких були бухгалтерські, кадрові та юридичні семінари. З кожним роком спектр послуг значно розширюється та базується, перш за все, на потребах клієнта. За майже трьохрічну історію досвіду компанія значно виросла і на сьогодні є однією з найбільших консалтингових компаній Західної України.

Завданням Uniqid Consulting є забезпечення бізнесу високим рівнем інформаційно-консультаційних послуг, провідними бухгалтерськими, кадровими та юридичними навчальними програмами. Надання консультацій та підтримки в сфері в ІТ-консалтингу, програмного забезпечення, розробки та підтримки веб-сайтів, надійних та безпечних антивірусних програм для захисту вашого бізнесу.

Основними перевагами компанії Uniqid є втілення всіх ваших ідей та мрій в реальність і відповідальність за їх реалізацію. Команда кваліфікованих менеджерів багато працює, щоб бути кращими в своїй галузі. Кожна перемога — щоденна праця, розвиток та пристрасть до своєї справи. Реалізуємо нові інструменти у вашому бізнесі.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись