Terrasoft

  1. Головна
  2. Партнери
  3. Terrasoft

Terrasoft - один з провідних гравців світового ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і взаємодією з клієнтами. Офіси Terrasoft розташовані в семи країнах, а партнерська мережа нараховує більше 500 компаній.

Рішення bpm'online для управління процесами продажу, маркетингу та сервісу, а також операційними процесами організації використовують тисячі компаній. Серед клієнтів Terrasoft - лідери в своїх галузях: Укртелеком, Rozetka.ua, КОСМО, Велика кишеня, Baker Tilly, OTP Bank, Kraft Heinz, OKI, Bayer CropScience і багато інших.

Програмні продукти bpm'online відзначені численними нагородами та преміями. Також лінійка bpm'online отримала визнання найбільших аналітичних агентств світу: продукти вендора включені в Магічні Квадранти Gartner і займають лідируючі позиції в звіті Forrester Wave.

Детальніше про компанію і програмних продуктах на сайті Terrasoft.
Контактний номер +38044 363-31-33

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись