StreamTelecom

  1. Головна
  2. Партнери
  3. StreamTelecom

Stream Telecom - компанія надає послуги телефонізації бізнесу. Радять кращі інтегратори CRM-систем, такі Бітрікс24, АмоCRM, OneBox і інші, як кращих підрядників по впровадженню ip-телефонії і хмарної АТС. Все завдяки надійності, якості зв'язку, багатоканальні, стабільності роботи, швидкої реакції технічної підтримки і експертність співробітників, які допомагають в підключенні телефонії.

Продукт Stream Telecom - це як ще один співробітник компанії, без якого робота коштує, клієнти губляться, колеги не знають що робити. А ціна цього співробітника дорівнює одному походу сім'єю в кіно.

Чому рішення Stream Telecom виграє перед іншими рішеннями по ринку:

Хмарна АТС Stream Telecom об'єднує в єдину мережу номери будь-яких операторів без обмежень (мобільні, міські, номери 0800, міжнародні номери).
Завдяки децентралізованому розміщенню в датацентрах Німеччини, Фінляндії та Нідерландах досягається висока надійність послуги, крім того, всі наші сервера мають захист від DDoS атак.

  • Хмарна АТС Stream Telecom дозволяє вашим співробітникам працювати тільки у вашій CRM-системі. Немає необхідності використання інших кабінетів, що значно полегшить користування.
  • Ви можете працювати з будь-якого браузера і немає необхідності кожному співробітнику тримати весь час відкритим особистий кабінет телефонії.
  • Багатоканальні sim-карти! Є можливість зробити ваші рекламні мобільні номери багатоканальними (5 ліній = 5 одночасно вхідних дзвінків).
  • Підключення віртуального міжнародного номера дозволить просувати ваші товари і послуги на світових ринках. При цьому офіс вашої компанії може знаходитися в будь-якій країні.
  • Автообзвон від Stream Telecom. Не потрібно витрачати час співробітників на прозвон бази і змушувати слухати відповідь "ні". Після обдзвону буде надано файл із зацікавленими та незацікавленими клієнтами. Залишається зв'язатися з клієнтом і закрити операцію.
  • Послуга FMC дозволяє прив'язати віддалених співробітників до вашої CRM-системи. Запис розмов, створення лідів в CRM-системі і решті функціонал також доступний для співробітників на мобільному телефоні FMC.
  • Налаштування складних схем маршрутизації дзвінків.

Аби підключити хмарну АТС Stream Telecom або дізнатися більше про послугу:

Телефонуйте: +380 (44) 300-25-25, +380 (98) 900-45-45

Пишіть: sales@streamtele.com

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись