SendExpert

  1. Головна
  2. Партнери
  3. SendExpert
Ефективний маркетинг починається з SendExpert

Здійснюйте розсилку email- і SMS-повідомлень в один клік і без обмежень

SendЕxpert — сервіс електронних розсилок, простий інструмент для реалізації складних маркетингових завдань. Сервіс дозволяє здійснювати email- і sms-розсилки на необмежену кількість адрес, а широкий вибір тарифних пропозицій в гнучкому ціновому діапазоні робить його доступним для бізнесу будь-якого типу і масштабу.

SendExpert — це жива система, яка постійно розвивається і розширює можливості для своїх клієнтів, впроваджує нові технології та підходи до роботи.

За допомогою API інтеграції та SMTP-сервера SendExpert клієнти можуть управляти настроюванням і відправкою розсилок і транзакційних листів безпосередньо з власних додатків, CRM або СМS. Подібний функціонал дозволяє оперативно реагувати на будь-які дії клієнта (успішна реєстрація, оплата покупки, підтвердження замовлення і т.д.)

Мультипроектного організація сервісу дозволяє працювати з різними базами передплатників, делегувати управління проектами і розподіляти права доступу для різних співробітників.

Багаторівнева система звітності надає докладну інформацію про кожній розсилці, а чотири види редактора - блоковий, текстовий, візуальний і html - дають можливість кожному користувачу вибрати найбільш зручний для себе.

Сервіс забезпечує унікальну систему техпідтримки, так як клієнт є головною цінністю для команди SendExpert. Після реєстрації за кожним клієнтом закріплюється "Персональний Асистент", який супроводжує його на всіх етапах роботи в сервісі. Персональний Асистент оперативно допомагає вирішувати будь-які проблеми і дає рекомендації, як зробити розсилку максимально успішною.

Демократичні ціни, сувора Антиспам політика і найкраща підтримка клієнтів. Реєструйтеся і на власному досвіді переконаєтеся в перевагах SendExpert.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись