Орбіс-Т

  1. Головна
  2. Партнери
  3. Орбіс-Т

Компанія «Орбіс-Т» створювалася в 1992 році як науково-впроваджувальна фірма з розробки програмного забезпечення для бухгалтерського обліку.

В даний час «Орбіс-Т» — багатопрофільна фірма, що працює на ринку ділового софта як учасник-партнер Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу. Спеціалізація компанії — продаж і комплексний супровід програм для автоматизації обліку на платформі BAS і 1С:Підприємство.

Звернувшись до нас, ви можете купити будь-яке програмне забезпечення та отримати весь спектр послуг, що забезпечують стабільну роботу програм для автоматизації обліку. Центр Супроводження облікових програм готовий запропонувати асортимент пакетів супроводу BAS і 1С:Підприємство по лінії ІТС із застосуванням програми лояльності. Лінія консультацій гарантує оперативні відповіді на питання по роботі з обліковими програмами, допоможе підключити численні сервіси та виявити помилки в обліку. Сертифіковані програмісти адаптують типову програму під ваші облікові задачі у форматі впровадження або комплексного супроводу. Менеджери відділу електронних послуг «Твій час» зроблять генерацію ключів електронно-цифрового підпису і проконсультують по роботі з M.E.Doс по телефону або через віддалене підключення. У навчальному центрі «Орбіс-Т» ви можете пройти курси ЦСО в групі або індивідуально та скласти іспит на умовах АЦС рівня Професіонал.

Звертайтеся і переконайтеся, що «З нами облік зручніше!».

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись