ІТ Столиця

  1. Головна
  2. Партнери
  3. ІТ Столиця

Навчальний Центр займається консультаціями, а також просуванням та створенням сайтів в Інтернеті з 2007 року.

Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни, роблячи навчання для Вас максимально доступним та найбільш вигідним. Ми не прихильники лекційних занять. Тільки «живі приклади», справжні рекомендації, досвід власної роботи, своя життєва методика.

Індивідуальний підхід до кожного.

Наша місія — у стислі терміни дати слухачам професійні знання, які можна успішно використовувати в своїй кар'єрі. Навчальний Центр пропонує близько 120 курсів для початківців та професіоналів, що робить нас одним з провідних комп'ютерних центрів в Україні.

У нашому Центрі створено багатоступінчасту систему навчання, тому вона розрахована на слухачів з різним рівнем знань.

Чотири філії, в яких проводяться заняття, розташовані в різних частинах міста Київ, що дозволяє вибрати варіант, що найбільше підходить для вас, і витрачати якомога менше часу на проїзд.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись