Веб-студія Сursor

  1. Головна
  2. Веб-студія Сursor

Веб-студія Сursor вміє якісно робити повністю адаптивні сайти і інтернет-магазини, які продають сайти з високою конверсією; підтримувати і просувати сайти на Бітрікс, WordPress, Drupal та OpenCart.

Ми є золотим сертифікованим партнером «Бітрікс» в Одесі, Хмельницькому та Вінниці. Наша компанія займає високі місця в рейтингах «IT-рейтинг України», CMS Magazine, Bitrix.

За час існування наша веб-студія зазнала кадрові зміни всього лише на 10%. Колектив компанії - «константа» стабільності і благополуччя. Нові обличчя з'являються тільки в зв'язку з вузькопрофільних розширенням, а основний склад не змінюється вже 7 років - що є запорука високого професіоналізму і якості послуг.

 

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись