USSI

  1. Головна
  2. USSI

Рішення для АПК

Махінації з вагою і якістю, порушення технології, крадіжка та псування персоналом сировини та продукції, пожежі та аварії, простій транспортного засобу, черга при розвантаженні/завантаженні – усі ці фактори можуть привести до відчутних негативних наслідків.
В результаті впровадження замовник отримує інструмент інтелектуального контролю на підприємстві. Ми пропонуємо створення єдиної системи збору, відображення і обробки даних, необхідних для управління і аналізу критичних показників ефективності діяльності.
Рішення для контролю операцій банкуУ касах банку транзакції можуть проводитися з різними порушеннями, що призводить до фінансових і репутаційних втрат. У зв'язку з цим в банку пропонується організувати систему контролю операційних ризиків, яка дозволить в реальному часі виявляти порушення і забезпечити своєчасну реакцію на них.

 

Рішення для логістічних компаній

Головною ланкою будь якої логістичної компанії є логістичний термінал - це вузол, через який проходять усі, без виключень, вантажі. Дуже часто бувають випадки псування вантажу, його втрати чи пересортиці. Створюючи рішення для підприємств такого типу, ми намагалися нівелювати основні ризики, що можуть виникати та максимально наповнити функціонал рішення .

 

Рішення для СТО і дилерських центрів

Основним завданням запропонованої системи є забезпечення контролю за переміщенням автотранспорту по території ділянки технічного огляду і ремонту, контроль в'їзду і виїзду, контроль за переміщенням автозапчастин, видаткових матеріалів.

 

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись