UniSender

  1. Головна
  2. UniSender

UniSender - сервіс email-і SMS-маркетингу номер 1 в СНД за версією Datanyze і Adindex, в якому за 15 хвилин можна з нуля створити розсилку без знання HTML. Понад 100 шаблонів і докладна статистика. Автоматичні листи і гнучка сегментація аудиторії.

Технічна підтримка 24/7 російською та англійською мовами - в чаті, поштою і телефону.

Сервіс інтегрований з 42 найбільшими CRM і CMS (наприклад, WordPress, Bitrix24, Joomla, 1С і т.д.). Приймає всі способи оплати: від безготівковій до Paypal і біткоіни.

Сервіс з'єднує компанії з клієнтами і допомагає їм рости з 2008 року. 670+ тис. Клієнтів вже вибрали UniSender. Кожен день вони відправляють десятки мільйонів листів і SMS.
Крім сервісу розсилок, UniSender навчає email-маркетингу, веде розсилки під ключ і розробляє сервіс транзакційних листів.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись