Support Service Group

  1. Головна
  2. Support Service Group

Наша компанія — це команда кваліфікованих фахівців, що пропонує всі види комп'ютерної допомоги в Києві та має багаторічний досвід в ремонті і налаштуванні стаціонарних комп'ютерів і ноутбуків будь-якої конфігурації.

Support Service Group — це оперативне рішення будь-яких проблем з комп'ютерами та комп'ютерною технікою "не виходячи з дому".

Ми надаємо послуги з професійної інсталяції операційних систем Windows, а також будь-яких програмних продуктів: антивірусних, офісних, графічних і мультимедійних програм, різних комп'ютерних ігор.

У разі виникнення несправностей в роботі вашого комп'ютера ми проведемо діагностику, ремонт комп'ютера на дому, відновимо втрачені дані і встановимо необхідні додатки.

Якщо вам необхідний доступ в інтернет, ми проконсультуємо і допоможемо у виборі найбільш зручного для вас варіанти, а потім в найкоротші терміни налаштуємо комп'ютер і підключимо його в Інтернет.

Якщо вам потрібно організувати Wi-Fi підключення - ми підберемо оптимальне обладнання, налаштуємо роутер і сформуємо бездротову мережу відповідно до вимог саме вашого приміщення.

Якщо вам необхідний інтернет-магазин або веб-сайт, ми знаємо, як грамотно представити вашу компанію в інтернеті і зробити так, щоб люди купували вашу продукцію в інтернеті!

Просто зателефонуйте нам, і в найкоротші терміни наша комп'ютерна швидка допомога прибуде до вас в будинок або офіс і допоможе у вирішенні проблем, що виникли.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись