СТК-НОВА

  1. Головна
  2. СТК-НОВА

Компанія «СТК-НОВА» - це команда професіоналів, яка гарантує Вам правильну і грамотну установку і настройку всіх видів обліку на Вашому підприємстві.

Компанія заснована в 2011 році і за чотири роки ми стали для наших клієнтів надійним партнером. Зараз ми займаємо лідируючі позиції в рейтингу 1С по Харкову і Харківській області. У нас працюють тільки кваліфіковані співробітники, зараз у нас більше 20-ти сертифікатів 1С: Фахівець і 1С: Професіонал.
Ми не збираємося зупинятися на досягнутому, ми впевнено йдемо до нових цілей і шукаємо шляхи для вдосконалення і розвитку.

Наша мета - дати клієнту готове рішення для контролю бізнесу. Рішення, яке дозволить зробити контроль і облік не тільки простим і зрозумілим, а й ефективним. Це наша робота і ми звикли робити її добре.

Приєднуйтесь до тих, хто зробив правильний вибір!

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись