СМСдизайн

  1. Головна
  2. СМСдизайн

СМСдизайн розробляє інтернет-магазини і B2B системи на 1С-Бітрікс.

Починаючи з 2007 року ми запустили безліч проектів різного спрямування та змісту. Загальна кількість проектів перевалило за 150 і продовжує расті. Опит розробки магазинів для різних категорій товарів дозволяє стверджувати, що ми знаємо, як показати товар з кращого боку:

  • 30+ працюють інтернет-магазинів;
  • 95% наших робіт пов'язані з e-commerce;
  • 45 днів - середній термін розробки магазину;
  • 8 років - досвіду в розробці веб рішень.

Забезпечуємо комплексний підхід до розробки конверсійних сторінок з тестуванням на реальному трафіку. Створені понад 100 магазинів за 7 років дозволяють нам оперувати знаннями недоступними большінству. Предоставляем прототипи для перевірки зручності рішень і перевірки користувальницьких сценаріев. Создаем зручні інтерфейси і впізнавані дизайни для магазинів і b2b систем наших кліентов. Верстаем адаптивні шаблони для зручності роботи на планшетах, смартфонах і спеціалізованих устройствах. Обеспечіваем юзабіліті тестування складних інтерфейсних рішень на фокус групах різної направленності. Постоянно підтримуємо навички інтеграції з 1, Агрегаторами платежів і системами email-маркетінга.Разрабативаем Android- та iOS-додатки для підвищення лояльності покупателей. Імеем досвід налаштування і конфігурації серверів для високих навантажень.

Здаємо проекти по монітору якості з подальшим контролем з боку співробітників 1С-Бітрікс.

044 229-01-08

info@smsdesign.com.ua

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись