SKALAR

  1. Головна
  2. SKALAR

"SKALAR" - українська компанія, заснована в 2011 році. Основні платформи розробки - 1С Бітрікс, Yii PHP Framework. Компанія входить в 2% лідерів серед партнерів 1C Bitrix, з більш ніж 2500 партнерів, в десятку провідних золотих партнерів 1С Bitrix в Україні і є єдиним лідером в Харкові. Напрямок діяльності: комплекс послуг по розробці і супроводу WEB проектів, автоматизація бізнес процесів, розробка і впровадження корпоративних порталів, СRM і інформаційних систем.

Орієнтація на досягнення цілей клієнта зробило компанію SKALAR експертом в області WEB розробок і автоматизації бізнес процесів. Ключовими особливостями компанії є:

1. Системний підхід до ведення проекту
2. Серйозні досягнення в області високонавантажених систем
3. Висока експертиза в бізнес-процесах в сегментах:
a. Оптової та роздрібної рітейлу
b. Call-центрів
c. страхування
d. громадського харчування
e. Логістики та маршрутизації

За історію розвитку, компанією SKALAR було розроблено і впроваджено понад 50 проектів в даних напрямках.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись