R&C Kyiv Group LLC

  1. Головна
  2. R&C Kyiv Group LLC
R&C Kyiv Group LLC

R&C Kyiv Group LLC - українська компанія, основними напрямками діяльності якої є: управлінський консалтинг і управління персоналом, грантовий і інвестиційний консалтинг, а також надання юридичних послуг.

Наша мета - допомогти нашим Клієнтам стати успішними і розвивати свій бізнес. Ми пропонуємо нашим Клієнтам допомогу в пошуку свого потенціалу і шляхів його реалізації, в успішному працевлаштуванні та кар'єрному розвитку, професійну підтримку в створенні власного бізнесу, перетворенні ідей в ​​успішні проекти. Ще одним важливим напрямком для нас є юридичне консультування та супровід в сфері реалізації прав і свобод людини.

Сфери спеціалізації: виробництво, дистрибуція, товари широкого вжитку, IT сектор, послуги, інтернет-бізнес, інфобізнес, державний сектор, неурядовий сектор.

Ринки спеціалізації: Україна, країни СНД, Великобританія, Європа, США, Південно-Східна Азія.

Закрити
Замовити зворотній дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись