Raxkor

  1. Головна
  2. Raxkor

Raxkor — перша фріланс-компанія (фріланс-команда), що надає послуги в області розробки веб-рішень, дизайнів і мобільних додатків.

Команда Raxkor співпрацює з підприємствами, організаціями, приватними особами, а так само з державними установами, охочими в повній мірі підкреслити свій статус, якість послуг, що надаються, професіоналізм за допомогою інтернету.

Незалежно від місця розташування клієнта, сфери діяльності підприємства, яке він бажає прорекламувати, Raxkor надає кваліфіковану допомогу, використовуючи всі блага, що пропонують всесвітньої паутіной.К виконання кожного замовлення підходимо індивідуально. Основна мета фріланс-команди — досягнення успіху, підняття організації клієнта на новий рівень, збільшення попиту, зростання числа потребітелей.Обладая усіма необхідними знаннями, фахівці Raxkor виконають все якісно і в найкоротші терміни (не на шкоду якості).

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись