QWERTY GROUP

  1. Головна
  2. QWERTY GROUP

Компанія «QWERTY GROUP», учасник Спілки Автоматизаторів Бізнесу (САБ) - надає комплексне рішення по автоматизації бізнес-процесів в сфері бухгалтерського, податкового, кадрового, торгового, складського обліку з використанням сучасних програмних продуктів та платформ на основі "BAS" та «1С:Підприємство».
Основні напрями нашої діяльності:

  • впровадження готових рішень – продаж, налаштування, доопрацювання та обслуговування програмних продуктів;
  • автоматизація бізнес-процесів фінансової організації – комплексне рішення для автоматизації обліку та управління діяльності фінансової організації, основним напрямком якої, є видача позик клієнтам;
  • розробка галузевих рішень - індивідуальний підхід до побажань та потреб клієнта, що дозволяє вирішити задачі будь-якого рівня складності.

Співпраця з нами звільнить Вас від рутинних і одноманітних дій в процесі роботи, а компенсований час використати з ціллю росту та процвітання Вашої компанії.

 

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись