Prime Lab

  1. Головна
  2. Prime Lab
Prime Lab

Компанія Prime Lab — CRM агенство, яке надає послуги з продажу ліцензій, налаштування, впровадження, аудиту систем Бітрікс24 та amoCRM.

Ми є на ринку України вже понад 7 років і за цей період наша команда встигла довести свою компетентність в питаннях впровадження CRM, практично в будь-яку сферу діяльності. Prime Lab працює по всій країні, тому що всю роботу, яку ми робимо, виконуємо дистанційно.

Prime Lab є сертифікованим золотим партнером Бітрікс24 і входить в Топ-3 компаній з 1200 партнерів в Україні з впровадження CRM-систем. Наші клієнти Drone.UA, Medstar Solutions, ТД «ТИСК», Майстер МЕД, MR520, Пігулки і багато інших.

Чим ми кращі за інших?

  1. Впровадження CRM-системи налаштовується індівідуалбно під бізнес клієнта. Хоча у компанії є досвід налаштування майже у всіх сферах бізнесу, але, тим не менш, ми не працює по шаблонах.
  2. Персонал, який займається виключно технічною підтримкою. Дане рішення прискорює відповідь фахівця на питання від клієнта і допомагає швидко вирішити поставлене завдання.
  3. Постійний зв'язок з клієнтом, протягом впровадження та після нього. Ми не залишимо вас наодинці з проблемою.

Наша команда завжди з радістю допоможе налаштувати ваш бізнес і сконцентрує всі зусилля для досягнення маскімально результату.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись