Netpeak

  1. Головна
  2. Netpeak

Netpeak — одне з найбільших агентств інтернет-маркетингу в Східній Європі, яке працює з 2006 року і має представництва в 5 країнах.

Портфоліо Netpeak включає більше 2000 проектів з просування сайтів, контекстної реклами, просування мобільних додатків, веб-аналітики і консалтингу.

Серед клієнтів: OLX, Prom.ua, Citrus, ModnaKasta і інші портали, інтернет-магазини і UGC-проекти - лідери в своїх нішах.

Netpeak — преміум партнер Google з підтвердженою спеціалізацією по всім рекламним інструментам.

Агентство визнано найкращим IT-роботодавцем 2017 по версії DOU в категорії "200-800 фахівців".

З метою освіти клієнтів і ринку Netpeak щорічно організовує освітні конференції по інтернет-маркетингу: «8P: Бізнес в мережі», «Online Advertising» і «SAAS Nation». Також компанія веде один з найпопулярніших блогів по інтернет-маркетингу, тому радимо підписатися вже зараз. https://t.me/netpeak - Telegram канал агентства: фішки і інсайти по просуванню сайтів, контекстної реклами, мобайла і аналітики, безкоштовні вебінари і огляд тематичної літератури.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись