IT-Premium

  1. Головна
  2. IT-Premium

Компанія IT-Premium розпочала свою діяльність в кінці 2007 року. За 11 років існування на ринку ми реалізували ряд складних, комплексних проектів. Ми займаємося ІТ-обслуговуванням компаній, у яких немає штатного системного адміністратора. Також, ми аутсорс компанії, у яких є технічні фахівці, але крім обслуговування центрального офісу, необхідно САППОРТ ряд критично важливих сервісів в інших офісах або реалізовувати складні завдання по перенесенню потужностей на хостинги і в хмари, розгортанні віртуальних машин на власних фізичних серверах і т. Д.В пулі наших клієнтів: фармацевтичні, виробничі, фінансові, аграрні компанії, архітектурні бюро, зарубіжні представництва, посольства і холдинги. C моменту заснування компанії, ми переслідували єдину мету - створити по-справжньому якісний сервіс, який буде сприяти бізнесу наших клієнтів в автоматизації процесів, підвищенні безпеки, розвитку та оптимізації витрат.

Переваги співпраці з нами:

  • клієнтоорієнтована технічна підтримка;
  • відбудовані процеси всередині саппорта і чітке розмежування зон відповідальності між співробітниками технічної підтримки;
  • з кожним клієнтом підписується SLA-угоду, яка гарантує швидкість реакції і усунення проблеми;
  • власна тікетная система, кожен Клієнт має можливість відстежувати через "Особистий кабінет" кількість запитів, швидкість реакції і швидкість усунення проблеми з нашого боку;
  • кожен Клієнт має можливість оцінити роботу співробітників технічної підтримки;
  • щомісячний контроль якості роботи співробітників технічної підтримки з боку топ-менеджменту нашої компанії;
  • власна розробка механізму контролю паролів - паролі не зберігається у відкритому вигляді, повне логирование контролю доступу, адміністратор не бачить у відкритому вигляді пароль до сервісу, до якого буде підключатися.
Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись