ІСА-УКРАЇНА

  1. Головна
  2. ІСА-УКРАЇНА

Історія діяльності компанії «ІСА» почалася в 1992 році, в Чехії в Прага, інженером Олександром Стаменова і його партнерами.

Основна діяльність компанії - виробництво світлової реклами, вивісок, нестандартних конструкцій, а також комплексне рекламне оформлення в будівництві: АЗС, торгових центрів та інших об'єктів.

З метою обслуговування глобальних Клієнтів по всій Європі, в 1996 році починається створення мережі філій в інших країнах Європи.

1996 - створюється філія в Болгарії м.Софія «ІСА Болгарія»

1998 - створюється філія в Великобританії г.Петерборо «ІСА Великобританія»

1999 - створюється філія в Україні м.Київ «ІСА-УКРАЇНА»

Ця стратегія привела до того, що до 2007 року мережі компаній «ІСА» в Європі надали довіру Shell, Staropramen, Lukoil, Skoda, Toyota, Райффайзен банк, САТ і багато інших.
Взаємне співробітництво компаній групи, обмін досвідом, всебічна взаємна підтримка і єдина стратегія створили унікальну перевагу і ефект синергії у вирішенні комплексних завдань Клієнтів по всій Європі.

Висока якість і орієнтація на співпрацю з Клієнтами в довгостроковій перспективі вивели компанію «ІСА» на лідируючі позиції в сегменті мережевого рекламного оформлення місць продажів по всій Європі.

Ми пропонуємо виготовлення вивісок, які поділяються на:

  • світлові вивіски;
  • об'ємні літери.

Звертаючись до компанії «ІСА-УКРАЇНА» Ви звертаєтеся по допомогу до тих, хто знає, що значить виготовлення ефективної зовнішньої реклами! Багаторічний досвід і постійне вдосконалення в рекламному ремеслі дозволяють нам сміливо братися за самі незвичайні проекти. Виготовлення рекламної вивіски, на нашу думку, повинно починатися навіть не з проекту на папері, а з фантазії. Як Ви собі уявляєте Ваш бренд? На що він схожий? Яким його бачать Ваші кінцеві покупці або клієнти? Лише тільки після цього можна братися за проект, а вже потім і за роботу.

Запевняємо Вас, виготовлення вивісок - дуже важлива частина всієї рекламної кампанії, яку Ви плануєте. Довірте цю місію нам, Ви залишитеся у виграші!

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись