Інфосервіс

  1. Головна
  2. Інфосервіс

НЕЦ "Інфосервіс" вже більше 19 років успішно працює на ринку інформаційних технологій України.

На сьогоднішній день пріоритетні напрямки діяльності нашої компанії - це оптимізація бізнесу (бюджетування, консолідація, фінансовий, управлінський, регламентний і оперативний облік), впровадження і обслуговування систем бухгалтерського обліку і податкової звітності (1С, МСФЗ), консалтинг та супровід бізнес-процесів і створення сайтів для бізнесу.

Ми надамо повний спектр послуг в області побудови і супроводу облікових систем, допоможемо Вам налагодити та оптимізувати бізнес-процеси Вашого підприємства, а в Центрі Сертифікованого Навчання Ваш персонал зможе набути необхідних навичок роботи з продуктами системи програм 1С.

До числа реалізованих проектів відносяться підприємства різних видів діяльності, аграрні холдинги, торговельні підприємства, громадські та релігійні організації.

Завдяки нашим Інтернет-рішень, Ви зможете знайти Ваших партнерів у всесвітній мережі, значно збільшити базу потенційних клієнтів, обрости онлайн-замовленнями, тим самим розширивши межі бізнес-діяльності Вашої компанії.

Ми готові до взаємодії і будемо раді співпраці!

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись