Фидес

  1. Головна
  2. Фидес

Компанія «Фідес» має представництва в Києві, Одесі та Кишиневі. За нашими плечима більш ніж п'ятирічний досвід успішного впровадження програмних продуктів «1С», як на невеликих, так і на великих підприємствах. До нас звертаються клієнти з різними завданнями - комплексна автоматизація бухгалтерського, кадрового, торгового, складського, виробничого обліку, автоматизація документообігу.
Політика компанії така, що «Фідес» не продає програмні продукти, як в роздрібному супермаркеті, так як без додаткового сервісу, необхідного для запуску цього програмного продукту, він клієнтові не потрібен.

Ми не намагаємося прийняти завдання замовника і виконати їх «в лоб», щоб не говорити клієнту по завершенні робіт: «Ми робили все так, як Ви нас просили, вирішуючи Ваші завдання так, як Ви їх ставили.» А чи досяг клієнт при цьому бажаного результату?

Робота з компанією «Фідес» виключає будь-непрофесійний підхід на шляху до вирішення справжніх потреб клієнта. Ми з'ясовуємо, що клієнт хоче отримати в результаті проекту і допомагаємо йому правильно поставити завдання і ланцюги впровадження.

Згідно з принципами компанії, поки фахівці не переконаються в тому, що підібране рішення призведе впровадження до очікуваного результату - вони не мають права продати програмне забезпечення і почати роботи по проекту.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись