Evergreen IT development

  1. Головна
  2. Evergreen IT development

Evergreen — розробник рішень для бізнесу. Наша основна цінність в комплексному підході до завдань компанії, і виборі їх оптимального рішення в веб. Ми розвиваємося як довгостроковий партнер, із збереженням постійних відносин і безперервним розвитком рішень клієнта.

Наша команда на сьогодні це більше 20 фахівців у своїй галузі (розробка, UI-прототипування, дизайн, маркетинг, тестування, QA, продаж, управління, фінансовий облік). Така команда дозволяє нам виконувати дуже різні за складністю проекти, починаючи від невеликих продаючих сайтів, закінчуючи автоматизацією всього процесу маркенінга і продажів - від лідогенераціі до фінансового обліку та підрахунку рентабельності бізнесу.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись