Бізнес Сайт

  1. Головна
  2. Бізнес Сайт

Компанія «Бізнес Сайт» - фахівці в області розробки і просування в інтернеті сайтів для бізнесу: Лендінгем Пейдж, інтернет-магазинів, односторінкових сайтів, корпоративних, сайтів-візиток. Своїм клієнтам веб-студія пропонує розробку сайту під ключ, створення унікального і адаптивного дизайну, налаштування контекстної реклами, SEO- і SMM-просування, технічну підтримку і допомогу в розвитку сайта.

«Бізнес Сайт» почав свою діяльність в 2011 і отримав досвід успішної співпраці з більш ніж 500 клієнтами, серед яких - фармацевтична корпорація «Юрія-Фарм», система електронних грошових операцій EasyPay, найбільший постачальник будматеріалів Blachy Pruszynski. Замовники вибирають веб-студію завдяки ключових переваг:

  • Орієнтація на маркетингову стратегію при розробці сайту.
  • Практичний підхід, заснований на власному досвіді впровадження всіх пропонованих видів послуг.
  • Забезпечення надійного захисту від дій зловмисників для кожного сайту.
  • Розробка адаптивного дизайну, який коректно відображається при відкритті різними браузерами, на будь-яких типах пристроїв.
  • Обов'язковий етап тестування розробленого сайту перед здачею замовникові.
  • Створення сайтів, які успішно продають і підвищують прибутковість бізнесу клієнтів.

Фахівці компанії вирішують головне завдання клієнтів - приводять їх до бажаного результату.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись