Армида

  1. Головна
  2. Армида

Пропонуємо клієнтам придбати бухгалтерську програму "Медок" (М.Е.Doc IS)!
Від нас - дилерська ціна, якісна установка, технічні консультації, забезпечуємо гарантійне обслуговування!

Програма "Медок" - надійне рішення для бухгалтерії. Ми користуємося цією системою самі і рекомендуємо іншим.

Замовники бухгалтерських, юридичних послуг, знайомтеся з принципами роботи компанії Армида в м.Херсоні, користуйтеся нашим досвідом, залишайте відгуки про нашу роботу, відкривайте нові підприємства, розширюйте свій бізнес, а ми завжди раді сприяти Вашого успіху і надавати допомогу. Ми за компетентність, професіоналізм, відмінний результат і прекрасний настрій.

Пропонуємо професійно-комплексний підхід до вирішення завдань вашого бізнесу, юридичний і бухгалтерський супровід підприємств і приватних підприємців.

Наш досвід роботи - 15 років в сфері консалтингових послуг в сфері юридичних, бухгалтерських, профільно-освітніх, кадрових питань роботи фірм. Продаж, настройка, впровадження та курирування програм 1С конфігурацій різних галузей бізнесу.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись